Nefunguje Google Play (stále padá) [SOLVED]

Plnohodnotný komunikátor s kvalitní klávesnicí

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Downloadik

Nefunguje Google Play (stále padá) [SOLVED]

Příspěvek od Downloadik » 22 pro 2014 00:35

Ahoj. Mal som rootnutý telefón podľa návodu, čo je tu vyvesený na fóre. Všetko ok. Nemal som ale už miesto na telefóne a tak som sa rozhodol odinštalovať google play (cez titanium), následne som ho nainštaloval znova (po stiahnutí .apk z netu) a presunul na SD. No po načítaní úvodnej stránky sa objavil nápis: Aplikácia prestala pracovať. Následne som ho hodil naspäť do mobilu z SD karty ale stále písalo to isté. Tak som sa rozhodol obnoviť telefón do pôvodných nastavení. Po rootnutí však aplikáia Google play nebola nainštalovaná. Po jej doinštalovaní rovnaký problém. Vie mi niekto poradiť? Bez google play nemôžem skoro nič inštalovať a niektoré apk ani nefungujú. Ďakujem.
Naposledy upravil(a) Downloadik dne 22 pro 2014 23:34, celkem upraveno 1 x.

začátečník

Re: Nefunguje Google Play (stále padá)

Příspěvek od začátečník » 22 pro 2014 21:05

a flash pomoci Flash tool jsi zkusil?
ray-BL-odemknuty,gin2jellybean a jine fičurky a pohoda!

Juromil93

Příspěvek od Juromil93 » 22 pro 2014 22:00

Jenom taková otazka to tě nenapadlo že to je jedna z těch primárných aplikací a že když ji odtraníš tak odstraníš i certifikáty které ti umožnují přístup do GP proč si asi myslíš že ty levný srágory nemají přístup, takže jestli nemáš přes RECOVERY zálohu tak to musíš flashnout čistý system a příště dvakrát mysli a jednou klikni :) :) :) :) :) :)

Autor tohoto vlákna
Downloadik

Příspěvek od Downloadik » 22 pro 2014 23:32

Ahoj napadlo ma to samozrejme, že sa to môže celé posr... Ale čakal som, že jednoducho po obnovení do pôvodných nastavení sa to celé keď tak spraví. Lenže nespravilo. Čo som ale nečakal je, že ani po flashnutí romky pri rootnutí podľa tunajšieho návodu sa to nespraví. Nevadí, pretože už som to opravil.

Riešenie, keby mal ešte niekto podobný problém:
Nainštaloval som GooglePlay apk. a následne pomocou Titanium Backup PRO som túto aplikáciu "nechal previesť" z užívateľskej na systémovú. Všetko fachá zas ako má. Tak som ešte skúsil previesť naspäť na užívateľskú, následne som presunul na SD kartu a potom znova nechal previesť na systémovú a voilà fachá to. Takže 2 muchy jednou ranou. GooglePlay mám na SD karte a ešte to aj fachá :D

SOLVED

Josef

Re: Nefunguje Google Play (stále padá) [SOLVED]

Příspěvek od Josef » 27 pro 2015 22:05

Dobrý den,
mám stejný problém jako Vy. Stahnul jsem Google play store jako apk., prevedl jsem na systemovou aplikaci, ale kdyz jsem prevedl, tak nejde otevrit a ukazuje se jen adresa stranky ze ktere jsem to stahl.
Muzete mi poradit prosim ?
Odpovědět

Zpět na „XPERIA Pro“