Fórum Xperia.cz 0.1b

Vše o zařízeních Xperia na jednom místě

Stylový Android v kvartetu barevných variací

Moderátor: Moderátoři

od Hynek
#26041
Ahoj,

máte někdo zkušenosti s nahráváním hovorů na Xperii Ray? Objevil jste někdo app, která funguje korektně a spolehlivě (nahrává kvalitně obě dvě strany). Přehrával někdo kvůli tomu 2-way patch kernel?

Díky za radu
#26056
Aby aplikace u Xperií všeobecně, nahrávala kvalitně obě strany, je potřeba právě kernel s podporou, o které se zmiňujete. Bez něj mi to nešlo u žádné a že jsem jich vyzkoušel velkou řádku.
Já osobně používám https://play.google.com/store/apps/details?id=com.skvalex.callrecorder
http://www.google.com/url?q=http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t%3D1441643&usg=AFQjCNEQbRu8_HIimXhWOtV2f3sUNfYHsw a řekl bych, co se komfortu obsluhy a jednoduchosti nastavení týká, jedna z těch nejlepších. Cena je však vyšší.
#43148
Ahoj
Právě řeším ten samý problém s kvalitním nahráváním hovorů,tak se zeptám jestli se to podařilo nějak vyřešit. Pochopil jsem že potřebuji kernel který tuhle možnost podporuje ale co jsem zatím pohledával tak jsem žádný nenašel. Máte někdo nějakou radu a tip ? Díky moc
#44529
finch aj ja by som mal otazku.
Mam root pre telefon so zamknutym BL. Ten kernel z tvojho odkazu nainstalujem rovnakym sposobom ako kernel v tomto navode http://xperia.cz/forum/viewtopic.php?f=54&t=2268?
Ovplyvni to nejako root?
Mozem sa potom vratit ku kernelu od stevebossa keby som si to rozmyslel bez flashhu celeho FW?
od Hynek
#47402
Ahoj,

mám verzi 2.3.4 verzi 4.0.2.A.0.62 - mám přejít na ICS a verzi fw .587 přes oficiální cestu tzn. PC Companion.

Řeším flash Fly Kernelu. Jde to i na verzi 2.3.4? A mohl by mi někdo napsat návod jak ten Kernel dostat do telefonu? A ztratím při změně Kernelu uživatelská data?

Dík