Podivné chování telefonu

Stylový Android v kvartetu barevných variací

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Murdoc

Podivné chování telefonu

Příspěvek od Murdoc » 19 bře 2014 18:47

ahoj všichni!

vcera se mi zahadne rychle vybil mobil (nedival jsem se na nej, takze nevim, co se s nim delo predtim, kdyz jsem ho mel v kapse). kdyz jsem ho dal doma do nabijecky a zapnul, tak bylo dole v rohu napsane: nouzovy rezim. tak jsem ho vypnul a zapnul a uz nabehl normalne... ale kdyz ted pisu zpravu, tak tam mam najednou nejakou jinou klavesnici, ktera tam driv nebyla a vubec mi nevyhovuje (napr. tam, kde driv byla tecka, je ted nejaka ikonka, ktera prepina klavesnici do cinskych znaku). a treba widget Meteoru (počasí od CHMU) na hlavni obrazovce prestal fungovat (musel jsem ho odstranit a znova pridat na plochu, aby zas jel). nevite co se s tim telefonem mohlo stat? prijde mi, jakoby se samovolne upgradoval nebo co. je to mozne? nebo je to jen nekde v nastaveni? hlavne me stve ta klavesnice, velice mi to ted zneprijemnuje psani.

diky za vsechny rady! :)

Concionator

Re: Podivné chování telefonu

Příspěvek od Concionator » 19 bře 2014 18:52

V nastavení, ať už se to změnilo z jakéhokoli důvodu, lze vybrat, které jazyky chce člověk používat. Když si zvolíš jen jeden, tj. třeba češtinu, znak pro přepínání zmizí a klávesnice bude vypadat jako dřív. Držím palce!

Tapatalk, Xperia ray
PROPRIETÁRNÍ OS: Ericsson A1018s --> Ericsson A2628s --> Siemens C35i --> Ericsson T65 --> Sony Ericsson T68i --> Sony Ericsson T630 --> Sony Ericsson K750i --> Sony Ericsson J20i Hazel + Nokia 3220 + Nokia 206
OS ANDROID: Sony Ericsson Xperia ray --> Sony Ericsson Xperia mini pro --> HTC One V --> Sony Xperia M --> Huawei nova; tablet: Sony Xperia Tablet S
OS WINDOWS PHONE: Nokia Lumia 610 --> Nokia Lumia 800 --> Microsoft Lumia 640 LTE
ZELENĚ: používaný přístroj
TUČNĚ: hlavní používaný přístroj
SVĚTLE ŠEDĚ: prodáno

Autor tohoto vlákna
Murdoc

Re: Podivné chování telefonu

Příspěvek od Murdoc » 19 bře 2014 19:01

aaa díky, no jasně! metoda zadávání dat byla přepnutá na činskou klávesnici. už je to v cajku. nechápu teda, co se stalo, že se telefon celý jaksi rozladil, ale to už se nějak vstřebá :)

ještě jednou díky!
Odpovědět

Zpět na „XPERIA Ray“