Ray - problémy s reprodkutorem

Stylový Android v kvartetu barevných variací

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
chaps

Ray - problémy s reprodkutorem

Příspěvek od chaps » 08 čer 2014 18:03

Ahoj,

jsem asi jeden z mála současných uživatelů Raye, ale dosud nemám v plánu jej měnit. Mé rozhodnutí však nyní zkřížil menší problém s reproduktorem (sluchátkovým, tj. tím, který má člověk u ucha, když telefonuje). Problém se začal objevovat nedávno a spočíval v tom, že během hovoru jsem nic neslyšel, ale domníval jsem se, že jde o nějaký problém s polohovým čidlem, jelikož po zatřesení vše opět fungovalo. Nyní už ani třesení nefunguje. Přesný popis problému je takový, že není slyšet téměř nic, resp. když jsem v tiché místnosti, tak vzdáleně a tlumeně slyším hovor, ale nesrozumitelně, pokud spustím test zvuku, slyším až onen test s rostoucí frekvencí (ale abych nebyl škarohlíd, včera se mi povedl i telefonát bez HF :-D).

Jedná se o nějaký známý problém SE (Raye)? Zřejmě jde o špatný kontakt. Telefon je ještě v záruce, ale pokud by skutečně šlo o známý problém, který by vyřešil místní servis drobným zásahem a okamžitě, tak bych nereklamoval.

Děkuji

Concionator

Re: Ray - problémy s reprodkutorem

Příspěvek od Concionator » 08 čer 2014 18:56

Být tebou, raději to ještě reklamuji. Navíc tím záruku prodloužíš. Ale hlavně budeš mít jistotu a "krytý zadek".

Tapatalk, HTC One V
PROPRIETÁRNÍ OS: Ericsson A1018s --> Ericsson A2628s --> Siemens C35i --> Ericsson T65 --> Sony Ericsson T68i --> Sony Ericsson T630 --> Sony Ericsson K750i --> Sony Ericsson J20i Hazel + Nokia 3220 + Nokia 206
OS ANDROID: Sony Ericsson Xperia ray --> Sony Ericsson Xperia mini pro --> HTC One V --> Sony Xperia M --> Huawei nova; tablet: Sony Xperia Tablet S
OS WINDOWS PHONE: Nokia Lumia 610 --> Nokia Lumia 800 --> Microsoft Lumia 640 LTE
ZELENĚ: používaný přístroj
TUČNĚ: hlavní používaný přístroj
SVĚTLE ŠEDĚ: prodáno

Autor tohoto vlákna
chaps

Příspěvek od chaps » 08 čer 2014 22:20

Jj, k reklamaci primárně směřuji :-) Šlo mi jen o to, zda se někde třeba neutrhl drátek, který by se připájel :-) Tak na chvíli vytáhnu M600i...

Concionator

Příspěvek od Concionator » 08 čer 2014 23:48

Jůů - M600i? Paráda... Jinak držím palce. Ray leccos nestíhá, ale pořád je to stylovka a skvěle fotí! Moje Xperia M je proti němu tragédie.

Tapatalk, HTC One V
PROPRIETÁRNÍ OS: Ericsson A1018s --> Ericsson A2628s --> Siemens C35i --> Ericsson T65 --> Sony Ericsson T68i --> Sony Ericsson T630 --> Sony Ericsson K750i --> Sony Ericsson J20i Hazel + Nokia 3220 + Nokia 206
OS ANDROID: Sony Ericsson Xperia ray --> Sony Ericsson Xperia mini pro --> HTC One V --> Sony Xperia M --> Huawei nova; tablet: Sony Xperia Tablet S
OS WINDOWS PHONE: Nokia Lumia 610 --> Nokia Lumia 800 --> Microsoft Lumia 640 LTE
ZELENĚ: používaný přístroj
TUČNĚ: hlavní používaný přístroj
SVĚTLE ŠEDĚ: prodáno
Odpovědět

Zpět na „XPERIA Ray“