Živé tapety - jak nastavit v telefonu?

Stylový Android v kvartetu barevných variací

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
DavidRejcha

Živé tapety - jak nastavit v telefonu?

Příspěvek od DavidRejcha » 09 zář 2014 11:38

Dobrý den.
Jsem relativně čerstvým majitelem modelu Sony Er. Experia Ray ST18i. Proto bych se chtěl obrátit s banální záležitostí na zkušenější uživatelé tohoto mobilu. Náhodou se mi podařila v mobilu nalézt živá tapeta (fotografie vodní hladiny, na kterou postupně padá listí). Myslím si, že jsem tehdy nebyl připojen na internet a tuto tapetu jsem měl v mobilu asi již od vložení SIM karty. Po výměně SIM karty mi tapeta v mobilu zůstala. Teď jsem si v nastavení - zobrazení - schéma: vybral schéma onyx. Tu předchozí živou tapetu již nemohu v záložce schéma (změnit schéma a tapetu v telefonu) najít. V této záložce se mi teď nabízí jen 7 barevných schémat, tapeta žádná. Pod kterou položkou si mohu v mobilu nastavit tapetu?
Určitě jsem žádnou složku z mobilu nebo paměťové karty nemazal.
Předem děkuji za radu
David

Jajar

Re: Živé tapety - jak nastavit v telefonu?

Příspěvek od Jajar » 09 zář 2014 12:02

Už si nepamatuju přesně postup (záleží i na tom, jakou verzi Androidu tam máš), ale zkus přidržet prst na hlavní obrazovce na volným prostoru a vyber položku tapeta -> živá tapeta. Případně zkus z hlavní obrazovky tenhle výběr vyvolat kontextovým tlačítkem.
U20i Xperia X10 mini pro, SK17i Xperia mini pro, LT22i Xperia P Silver, LT26w Xperia Acro S White, LT25i Xperia V, Xperia ZR, Xperia Z1 Compact
SBH80

Autor tohoto vlákna
DavidRejcha

Re: Živé tapety - jak nastavit v telefonu?

Příspěvek od DavidRejcha » 09 zář 2014 18:09

Děkuji za radu, podle vašeho návodu jsem tapetu skutečně v databázi mobilu našel. Díky moc David
Odpovědět

Zpět na „XPERIA Ray“