Firmware 1.2.A.1.174 pro XPERIA X10 Mini Pro

Poprvé kompaktní komunikátor s QWERTY klávesnicí

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Jozef Cmar
Administrátor

Firmware 1.2.A.1.174 pro XPERIA X10 Mini Pro

Příspěvek od Jozef Cmar » 18 srp 2015 00:52

Před krátkým časem jsem se rozhodl vám ukázat Android 2.1 pro model Sony Ericsson XPERIA X10 Mini Pro, abychom společně zavzpomínali na časy, kdy se formovaly první telefony s nápisem XPERIA a operačním systémem Android. Při příležitosti oficiálního představení Androidu 6.0 Marshmallow se ale dnes podíváme ještě více do historie, konkrétně na Android 1.6 Donut. Od představení této verze operačního systému Android už uplynulo mnoho let a světlo světa spatřil až neuvěřitelný počet různých verzí a uživatelských rozhraní. Vývoj jde neustále kupředu a já v tomto okamžiku přemýšlím, kam se ještě dále může posunout. Proměna Android je skutečně obrovská, v poslední době ale mám pocit, že se rychlost zpomaluje a ono se vlastně není čemu divit, už moc není co vymyslet. Osobně snad jen čekám, kdy se v telefonech s Androidem objeví vysouvací panel ze spodní části obrazovky, který nabízí telefony Apple iPhone. Poté budu osobně naprosto spokojený a těžko mě někdo donutí hledat nové verze operačního systému. Při pohledu na Android 1.6 Donut bych naopak vyjmenoval spoustu věcí, které se mi nelíbí a které se od té doby změnily. Otázkou ale zůstává, jakou motivaci budeme mít třeba za 3 roky pro shánění nejnovější verze operačního systému Android. Jak vzpomínáte na Android 1.6 Donut u malých telefonů Sony Ericsson?

článek -

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Obrázek

milan77
Typ zařízení: Sony Z5 Compact

Re: Firmware 1.2.A.1.174 pro XPERIA X10 Mini Pro

Příspěvek od milan77 » 18 srp 2015 08:54

Byl to hodně rychlý system, vše fungovalo jak má. Akorát, co si pamatuju, musel být root kvůli BT asi nebo tak něco. Každopádně můj první Android, po serii telefonů od Sony Ericsson.
Další verze ROM jsem instaloval jako neofiko, ale vždycky tam něco zlobilo. Telefon jsem pak odložil s verzí 2.3

JaroB

Příspěvek od JaroB » 18 srp 2015 09:19

Ahojte. Potrebujem pomôcť. Dostal som za úlohu dať dokopy starú dobrú X10 mini od známej lebo to bola jej srdcovka. Zobral som to, že žiaden problém. :D Problém je ale v tom, že sa nevie pripojiť na wifi. Matne si pamätám, že mali tieto skvosty s tým problém ale neviem ako na to. Prehral som opravný fw cez companion a nepomohlo. Cez flashtool sa mi to nepodarilo. Neviete čo s tým wifi?

DIK za každú radu :)

milan77
Typ zařízení: Sony Z5 Compact

Příspěvek od milan77 » 20 srp 2015 08:09

Zkus to na jiný router, s některými byly problémy
Odpovědět

Zpět na „XPERIA X10 Mini Pro“