Fórum Xperia.cz 0.1b

Vše o zařízeních Xperia na jednom místě

Všechny možné užitečné programy pro vaše telefony

Moderátor: Moderátoři

Aplikace a hry na našem webu příliš často netestujeme, tentokráte ale udělám výjimku a společně se podíváme na aplikaci Command Center z modelu Motorola Droid Turbo. Ta totiž ve vybraných telefonech Sony XPERIA funguje skutečně skvěle a je radost tento widget používat. Existuje celkem v pěti variantách a na displej vašeho přístroje zobrazí aktuální počasí, čas, stav baterie a také události z kalendáře.

Pro posouzení vzhledu je lepší podívat se na přiložené snímky, existuje celkem pět variant a každý si může vybrat tu, která mu bude vyhovovat nejvíce. Pokud kliknete do horní části widgetu, otevře se vám předpověď počasí na nejbližší týden. Sami si můžete zvolit, jestli chcete předpověď počasí pro konkrétní město nebo pro vaši aktuální polohu. Pokud kliknete do středu widgetu, otevře se vám nastavení budíků. Kliknutím do spodní části se pak dostanete do informací o baterii. Widget navíc nabízí dvě podoby, jednu kruhovou a druhou rozšířenou. V rozšířené verzi máte navíc k dispozici informace o počasí pro aktuální den a informace z kalendáře, do kterého se opět dostanete jediným kliknutím. Za mě nabízí aplikace Command Center skutečně skvěle zpracované funkce a displej mého telefonu hned tak neopustí. Pro tuto chvíli aplikace korektně funguje jen na telefonech s rozlišením displeje 1280 x 720 pixelů a vyšším, pokud ale bude zájem, můžu přemluvit autora, aby vytvořil další verze (původně nebyla dostupná ani verze pro modely XPERIA Z1 Compact a XPERIA Z3 Compact, tu autor vytvořil až na mou žádost a sám jsem pomáhal s testováním). Za mě ale skutečná spokojenost, po ruce mám důležité funkce v graficky přitažlivém kabátu. Jak se aplikace Command Center z modelu Motorola Droid Turbo líbí vám?

článek - http://xperia.cz/software/1858-command- ... uje-skvele

download - https://depositfiles.com/files/jodp52meb

zdroj - http://forum.xda-developers.com/xperia- ... r-t3066718

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Nainstaloval jsem verzi Original a vypadá to fakt dobře. Za mě bych bral i podporu pro rozlišení 480x854, nainstaloval bych to manželce na M-ko :D
Ještě drobný dotaz … dá se někde nastavit doba mezi aktualizacemi počasí nebo to dělá automaticky (po jaké době)? Dík :wink:
Jj, vypadá opravdu dobře, ale tak nějak jsem si zvykl už od dob ARC S na widget in-počasí, a nemůžu si stěžovat...počasí luxus, navíc tam má zobrazení svátku, nastavit si rozjetí kalendáře při kliknutí třeba na minuty také není problém. Jediné co se dá říct že chybí je stav baterie, ale ten je ve stavovém řádku...
Misa7, ved link na download je hned v prvom prispevku, link ta presmeruje na XDA a tam je na spodu prveho prispevku 6 verzii tejto aplikacie
Ahoj,
používám už dlouho a naprosto super, až do aktualizace systému na 5.1.1. Teď než se po kliknutí rozbalí křídla tak to trvá snad 5 vteřin. Vlastně rozbalí se hned ale text naskočí až za dlouho. Máte to stejně, nebo je chyba u mě? Zase jsem ale během toho čekání na náběh textu zjistil, že když kliknu ještě dvakrát za sebou, tak jsem v kalendáři dřív a po jeho opuštění se křídla zavřou sama.
Ještě je škoda, že u tak fajn Widgetu je dublované otvírání počasí. V té levé části by se hodila další funkce, třeba volitelná, ale to už bych chtěl asi moc. No i tak super věcička. Zatím jsem nenarazil na zajímavější.