Defaultní tapety z modelu XPERIA XZ Premium jsou tady

Všechny možné užitečné programy pro vaše telefony

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Jozef Cmar
Administrátor

Defaultní tapety z modelu XPERIA XZ Premium jsou tady

Příspěvek od Jozef Cmar » 12 bře 2017 23:42

Čekání na defaultní tapety z modelu Sony XPERIA XZ Premium je nyní u konce, objevily se totiž na internetu a už dnes si je můžete stáhnout. Osobně je hodnotím kladně, předchozí tapety v modelu XPERIA XZ se mi ale možná líbily o něco více. Sám jsem zvědav, jak nakonec bude vypadat finální verze operačního systému Android v nové vlajkové lodi společnosti Sony Mobile.

Ať už jsou ale nové tapety jakékoliv, my všichni nejvíce čekáme na příchod samotného modelu Sony XPERIA XZ Premium. Podle prvních informací by se tento telefon nakonec na našem trhu měl objevit až na začátku června, čeká nás tedy téměř čtvrt roku čekání. Za tu dobu se na trhu může situace výrazně změnit (a nepochybně také změní), konkurence totiž začne prodávat svoje telefony a trh se částečně nasytí. A to je škoda, protože nyní nemá XPERIA XZ Premium díky svému displeji a fotoaparátu přímého soupeře. Toho možná nebude mít ani na začátku léta, přesto nás čekají dlouhé tři měsíc čekání. Mně osobně nezaujaly nové tapety natolik, aby mi čekání výrazněji zpříjemnily. Jak se líbí vám?

download - http://depositfiles.com/files/decncvieb

Obrázek

Obrázek
Obrázek

Chcete podpořit náš web XPERIA.cz? http://www.xperia.cz/ostatni/1633-donat ... porite-nas

Líbí se vám krásný widget na mém telefonu? Stáhněte si Motorola Command Center.

Pepousek

Re: Defaultní tapety z modelu XPERIA XZ Premium jsou tady

Příspěvek od Pepousek » 12 bře 2017 23:50

Přidám odkaz, kde jsem tady psal dnes 12.3 o živých tapetách a nových tematech 2017 :)
viewtopic.php?p=274250#p274250
SONY XPERIA X 7.1.1 FW 34.3.A.0.228 - SwiftKey
(Dříve - Sony Xperia Z, Z2, Z3)
Samsung Galaxy Tab 2 7.0 (GT P3110) RESURRECTION REMIX-5.0.2
LG G Pad 8.3 Android 5.0.2
Hodinky Huawei Watch Wear 2.0
ASUS ZenFone 2 Laser 32GB 6.0.1
Odpovědět

Zpět na „Aplikace a hry“