Obchod Play má novou ikonu - líbí se vám?

Všechny možné užitečné programy pro vaše telefony

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Jozef Cmar
Administrátor

Obchod Play má novou ikonu - líbí se vám?

Příspěvek od Jozef Cmar » 15 kvě 2017 19:30

Obchod Play je pro společnost Google pravděpodobně nejdůležitější aplikací v rámci celého operačního systému Android, právě skrze tuto aplikaci totiž do svého telefonu můžete snadno a pohodlně stahovat nové hry a aplikace. Z těch placených pak má Google nemalou provizi, což výrazně přispívá k jeho hospodářským výsledkům. Také proto si výrobce na aplikaci dává záležet. Po poslední aktualizaci získal Obchod Play novou ikonu, jak se vám nová verze líbí?

Nová ikona nepřináší vyloženě revoluční změnu vzhledu, jedná se spíše opět o mírnou evoluci. Přiznám se, že k uživatelskému rozhraní telefonů Sony XPERIA mi nová ikona úplně nesedí, na druhou stranu u této aplikace mi skutečně jde primárně o komplexní funkčnost, vzhled ikony mě příliš netrápí. Současná podoba Obchodu Play mi vyhovuje, na druhou stranu jsem ale zvědav, kam ještě v letošním roce posune Google celý operační systém Android a jak se nakonec bude jmenovat nová verze, která bude finálně představena ve druhé polovině roku. Android O je velké lákadlo, snad se výrobcům podaří jej rozšířit rychle. Jak se vám líbí nová ikona Obchodu Play?

download - http://depositfiles.com/files/fzkhjzxa6

Obrázek
Obrázek

Chcete podpořit náš web XPERIA.cz? http://www.xperia.cz/ostatni/1633-donat ... porite-nas

Líbí se vám krásný widget na mém telefonu? Stáhněte si Motorola Command Center.

Kasr

Re: Obchod Play má novou ikonu - líbí se vám?

Příspěvek od Kasr » 19 kvě 2017 22:43

Google play, Obchod play..., zmena vzhladu, zmena ikonky... Cicoviny!!! Aj cely obchod.
Odpovědět

Zpět na „Aplikace a hry“