Google Fotoaparát s HDR+ v telefonech Sony XPERIA nefunguje

Všechny možné užitečné programy pro vaše telefony

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Jozef Cmar
Administrátor

Google Fotoaparát s HDR+ v telefonech Sony XPERIA nefunguje

Příspěvek od Jozef Cmar » 24 srp 2017 22:55

Společnost Sony Mobile už velmi brzy představí nové telefony pro svoje letošní portfolio. Pravidelně se u telefonů Sony XPERIA diskutuje o kvalitách fotoaparátu a já se ani nedivím. Výrobce sice dodává čipy spoustě výrobců, u vlastních telefonů ale má s maximálním vyladěním fotoaparátu problémy. Na XDA se objevil upravený Google Fotoaparát s HDR+ a byl jsem moc zvědav na snímky, které aplikace bude produkovat.

Upravená aplikace je kompatibilní s telefony, které ve svých útrobách mají některý z nejvýkonnějších procesorů od společnost Qualcomm, konkrétně je podporované trio Snapdragon 820, Snapdragon 821 a Snapdragon 835. Vzhledem ke vlastnictví modelu Sony XPERIA XZ Premium jsem tedy neočekával žádný problém, realita ale byla zcela jiná. Aplikace se sice nainstaluje, ale neustále padá a není možné ji používat. Stejné problémy mají také majitelé ostatních telefonů Sony XPERIA a na vině jsou jisté chybějící funkce z strany výrobce. Opět tedy máme smůlu a nic nové vyzkoušet nemůžeme. Přitom potenciál fotoaparátů v telefonech Sony XPERIA je velmi solidní a základní aplikace fotoaparát špatná není (ačkoliv mi úplně nevyhovuje). Na Google Fotoaparát s HDR+ jsem se ale těšil hodně. Podařilo se někomu z vás na telefonu Sony XPERIA aplikaci přivést k životu? Pokud ano, líbí se vám její funkce?

zdroj - https://www.xda-developers.com/google-c ... dr-ported/

Obrázek

Obrázek
Obrázek

Kiwi1
Typ zařízení: Xperia XZ Premium

Re: Google Fotoaparát s HDR+ v telefonech Sony XPERIA nefunguje

Příspěvek od Kiwi1 » 25 srp 2017 05:23

Zkoušel jsem to hned po vydání na XZP a nejde. Uvidíme po nějaké větší aktualizaci. (Android 8?)
T610 -> T630 -> P990i -> C510 -> X8 a Spiro -> Mini -> T -> Z3 Compact -> XZ Premium

gollito

Příspěvek od gollito » 28 srp 2017 08:08

Ja to zkoušel na xperii X ale aplikace padá, ale stáhl jsem z apkmirror nejnovější google fotoaparát a funguje, sice nejde spustit natáčení videa ale zbytek funkcí funguje... Coz tolik nevadi jelikož video radeji natáčím pres xperia fotoaparát

Odesláno z mého F5121 pomocí Tapatalk

Autor tohoto vlákna
Jozef Cmar
Administrátor

Příspěvek od Jozef Cmar » 28 srp 2017 09:13

Jasně, klasický fotoaparát funguje, ten je b Obchodu Play, tady šlo o tu verzi s HDR+
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Aplikace a hry“