XPERIA schéma Cityscape New York

Všechny možné užitečné programy pro vaše telefony

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Jozef Cmar
Administrátor

XPERIA schéma Cityscape New York

Příspěvek od Jozef Cmar » 01 zář 2017 23:18

Společnost Sony Mobile je v posledních měsících velmi aktivní ve vydávání nových schémat pro telefony Sony XPERIA. Zatímco dříve jsem tak testoval schémata od mnoha různých tvůrců z celého světa, nyní prakticky nestíhám testovat ani všechny nové motivy přímo od výrobce. Navíc většina schémat je velmi kvalitní, první zářijový počin mě ale příliš nepřesvědčil. Dnes vám ukážu XPERIA schéma Cityscape New York.

Před časem už společnost Sony Mobile podobné schéma uveřejnila, tedy se jednalo o Londýn. Nyní volba padla na New York, který nabízí jednu z nejslavnějších budov na světě. Přesto ale nemám pocit, že by vývojáři dokázali tento potenciál naplno využít. Tapety jsou výrazně barevné, samotný ústřední motiv ale podle mého trochu zaniká. Softwarová tlačítka mě příliš nezaujala, nové ikony schéma Cityscape New York nenabízí. Možná někoho potěší nová systémová tapeta, třeba v nabídce nastavení mi ale její čitelnost nepřijde ideální. Celkem netradiční nabídka nastavení zvuku už pak situaci nezachrání, moje celkové dojmy jsou rozpačité. Jak se toto XPERIA schéma líbí vám? Vyzkoušíte jej ve svém telefonu?

download - https://play.google.com/store/apps/deta ... ityscapeny

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Aplikace a hry“