XPERIA schéma HexaCore

Všechny možné užitečné programy pro vaše telefony

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Jozef Cmar
Administrátor

XPERIA schéma HexaCore

Příspěvek od Jozef Cmar » 10 lis 2017 23:08

Dnes se společně podíváme na placené schéma HexaCore, které nabízí několik zajímavých grafických prvků. Možná nejzajímavější je ale způsob, jakým můžete toto schéma zdarma získat - v aplikaci What’s New se totiž v některých telefonech objevuje možnost telefon získat při rychlém průzkumu schémat v této aplikaci. Osobně se mi tato nabídka ukázala v modelech Sony XPERIA XA a XPERIA Z5 Compact.

U jiných modelů se mi tato možnost nikdy neobjevila, přitom by mi udělala radost (třeba v modelu Sony XPERIA XZ1 nebo XPERIA XZ bych čekal nějaký příjemný bonus spíše). Problém je totiž v tom, že pokud schéma získáte a nabídne se vám stažení, bude dostupné jen v daném telefonu a nedojde ke spárování s vaším účtem Google. Takže jakmile schéma třeba odinstalujete, nevratně o něj přijdete. A tento přístup úplně nechápu... A co se týká samotného schématu HexaCora - líbí se mi softwarová tlačítka, pěkná je tapeta a celkové ladění do modré barvy je velmi příjemné. Na druhou stranu si ale myslím, že společnost Sony Mobile nabízí v Obchodu Play mnohem kvalitnější kousky a navíc zdarma. Také se vám nabídla šance získat schéma HexaCore? Jak se vám líbí?

download - https://play.google.com/store/apps/deta ... s.hexacore

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Obrázek

verbatim
Typ zařízení: Xperia X lime gold

Re: XPERIA schéma HexaCore

Příspěvek od verbatim » 11 lis 2017 01:58

Potvrzuji, že na Xku se mi též objevila tato mini hra, kde na mě na konci čekalo toto povedené schéma :wink:
1. Sony Xperia X + SONY MW 1 (SWHP)

2. Sony Xperia SP + ROOT + SONY MW 1 (SWHP)

3. Sony Xperia E4g + ROOT

luk6
Typ zařízení: Sony Xperia XZs

Příspěvek od luk6 » 11 lis 2017 09:02

I Xperia XZs měla tuto hru ve What's New. A teda šlo procházet cokoliv, včetně her atd. Ne jen ostatní schémata, aby člověk dostal body.

Autor tohoto vlákna
Jozef Cmar
Administrátor

Příspěvek od Jozef Cmar » 11 lis 2017 09:29

Mně stačilo projít schémata a bodů bylo dost, takže jsem ani do jiné kategorie nemusel...
Obrázek

JindNovo
Typ zařízení: Xperia T, Xperia XZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od JindNovo » 11 lis 2017 10:32

U XZ byla možnost získat také.
Alcatel One Touch DB Club => Nokia 3410 => Motorola SLVR L7 => SE k850i => Nokia C1-01 => Xperia T => Xperia XZ

Aktivní, odstavené, kaput

michal121
Typ zařízení: SONY Xperia XZ black

Příspěvek od michal121 » 11 lis 2017 15:57

Potvrzuji, taky jsem si prošel pár schemat a jako odměnu získal toto zdarma. Popravdě se mi nelíbí a tak ho nepoužívám.
SONY Xperia XZ black
Odpovědět

Zpět na „Aplikace a hry“