XPERIA schéma Gran Turismo Sport

Všechny možné užitečné programy pro vaše telefony

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Jozef Cmar
Administrátor

XPERIA schéma Gran Turismo Sport

Příspěvek od Jozef Cmar » 22 pro 2017 23:09

V letošním roce se naposledy podíváme na nové schéma pro telefony Sony XPERIA a pro tento účel jsem si vybral schéma Gran Turismo Sport. Těšit se můžete na pěkné tapety a také velmi výrazná softwarová tlačítka, úplně nejvíce se mi ale líbí zamykací obrazovka. Doufám, že výrobce bude pro svoje schémata také v roce 2018 často využívat podobně zajímavé náměty. Jak vypadá Gran Turismo v modelu XPERIA XZ1?

V úvodu dnešního článku schéma spíše chválím, musím ale rychle dodat, že jsem očekával podstatně více. Když jsem poprvé četl název tohoto XPERIA schématu, zaradoval jsem se, protože slovní spojení Gran Turismo mě velmi zaujalo (vzpomínka na mládí a hraní na konzoli PlayStation). A také zmíněná zamykací obrazovka moje nadšení ještě podtrhla. Zbytek schématu už ale tak zajímavý zkrátka není a třeba pořádné ikony tady postrádám skutečně hodně, přitom mě napadá spousta grafických prvků, které by toto schéma posunuly dále. Takto si sice schéma pár dní v telefonu nechám, pravděpodobně ale půjde brzy pryč a znovu vyzkouším kombinaci Andromeda + Substratum. Jak se schéma Gran Turismo Sport líbí vám?

download - https://play.google.com/store/apps/deta ... rismosport

Obrázek

Obrázek
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Aplikace a hry“