XPERIA schéma Taken With XPERIA II

Všechny možné užitečné programy pro vaše telefony

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Jozef Cmar
Administrátor

XPERIA schéma Taken With XPERIA II

Příspěvek od Jozef Cmar » 19 led 2018 17:44

Dnešní XPERIA schéma Taken With XPERIA II patří k těm nejlepším, které jsem v poslední době testoval. Jak už plyne z názvu, jedná se už o druhé schéma, které je vytvořené z obrázků, které byly pořízeny telefony Sony XPERIA. A tyto fotografie jsou skutečně nádherné, podle mého si tedy toto schéma pozornost určitě zaslouží. Líbí se mi také softwarová tlačítka a tlačítko pro vstup do menu.

Vůbec by mi nevadilo, kdyby výrobce toto schéma propagoval více, podobné nápady si pozornost podle mého zaslouží. Rok 2018 tak možná nemusí být jen o nových telefonech Sony XPERIA, ale také o novém marketingu. Výrobce se prostě musí naučit svoje produkty co nejlépe prodat. Ještě měsíc ale budeme v tomto směru ve veliké nejistotě, až veletrh MWC ukáže, kam se výrobce v letošním roce vydá. Dle ředitele společnosti Sony Mobile se ale o budoucnost firmy bát nemusíme, výroba telefonů je pro mateřskou společnost Sony velmi důležitá. Ale zpátky k původnímu tématu tohoto článku - schéma Taken With XPERIA II podle mého důstojně navázalo na svého předchůdce a já mu dávám plný počet bodů. Jednotlivé obrázky (které se na displeji průběžně objevují) jsou velmi krásné. Jaké dojmy máte z tohoto schématu vy?

download - https://play.google.com/store/apps/deta ... thxperiall

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Obrázek

Milos78

Re: XPERIA schéma Taken With XPERIA II

Příspěvek od Milos78 » 23 led 2018 22:46

Pekne Tema, pri telef.hovore meni trochu pozadie

Odoslané z G8342 pomocou Tapatalku

Xperia ZX1 black 47.1.A.8.49 FRA (Oreo 8.0)
Odpovědět

Zpět na „Aplikace a hry“