Sluchátka Sony SBH60 nenadchnou a neurazí

Cokoliv se dá připojit k vašemu telefonu

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Jozef Cmar
Administrátor

Sluchátka Sony SBH60 nenadchnou a neurazí

Příspěvek od Jozef Cmar » 20 bře 2017 00:14

Máme za sebou úspěšnou akci společnosti Sony Mobile, v rámci které jste k vybraným telefonům Sony XPERIA mohli za věrnost získat bezdrátová sluchátka Sony SBH60. Tato sluchátka už nějakou dobu mám doma a moje první dojmy a zkušenosti si můžete přečíst právě dnes. Vzhledem k běžné ceně sluchátek jsem neměl žádná velká očekávání směrem ke kvalitě poslechu, nakonec jsem ale byl příjemně překvapen.

Nejprve ale pochválím kvalitní konstrukci, ta snese klidně méně šetrné zacházení a ačkoliv na pohled moc odolným způsobem nepůsobí, vydrží toho skutečně hodně. Co se týká možného nastavení velikosti sluchátek, padnou téměř na každou hlavu. Ovládací tlačítka jsou dostatečně rozměrná a pohodlně se s nimi pracuje, zvyknete si na ně prakticky okamžitě. Párování skrze Bluetooth zabere jen pár vteřin, následné spojení je stabilní a bez výpadků. Samotná kvalita přehrávání je pak lehce nadprůměrná. Vzhledem k faktu, že se jedná o nepříliš drahý značkový produkt, je reprodukce příjemným překvapením. Přesto si mě zatím sluchátka příliš nezískala, sice jsem v minulosti velmi chtěl bezdrátová sluchátka, ale skutečně pořádná drátová sluchátka u mě nadále vedou. Jak se sluchátka Sony SBH 60 líbí vám?

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Obrázek

Chcete podpořit náš web XPERIA.cz? http://www.xperia.cz/ostatni/1633-donat ... porite-nas

Líbí se vám krásný widget na mém telefonu? Stáhněte si Motorola Command Center.

gollito

Re: Sluchátka Sony SBH60 nenadchnou a neurazí

Příspěvek od gollito » 20 bře 2017 05:39

Tyhle sluchátka jsem si nečekaně oblíbil, ze začátku jsem byl sklamaný jelikoz na Xperii z conceptem hraly příšerně, za což ale mohl ekvalizér od Google ale když jsem ho vypnul, razem me sluchatka prekvapila svou cistotou projevu i hlasitosti zvuku, absolutni nadprůměr v téhle cenové relaci.. když je porovnam s apple airpods, tak můžu s čistým svědomím říct že se Apple vůbec nechyta airpods hrajou o několik tříd níž...

Tronn

Re: Sluchátka Sony SBH60 nenadchnou a neurazí

Příspěvek od Tronn » 20 bře 2017 09:12

Tak tak. Kvalita prehravani je na BT sluchatka perfektni...kor za tu cenu.Navic sedi na hlave vyborne a clovek o nich ani nevi skoro.
Co je hlavni zapor tak ovladaci tlacitka.Kor power button.Jinak parada.
Odpovědět

Zpět na „Příslušenství“