Sony SmartWatch 3 představeny - nechybí Android Wear

Cokoliv se dá připojit k vašemu telefonu
Odpovědět

vitvalecka
Moderátor
Typ zařízení: Galaxy Note 9

Re: Sony SmartWatch 3 představeny - nechybí Android Wear

Příspěvek od vitvalecka » 26 dub 2020 14:08

Tak to máš ještě dobré, já tehdy ten CG Transit nemohl nikde sehnat. :)

Bohužel, s tou podporou to bude jenom horší. Ale alespoň jsou už na trhu obstojné alternativy k SmartWatchům 3, což pár let zpět nebylo.

Ale jinak já si SW3 pořád užívám, jsou to super hodinky. Kupoval jsem je 2 roky zpátky za tisícovku jako rozbalený kus. Udělal jsem si na nich úpravu na nabíjení přes magnetický konektor se zachováním voděodolnosti, takže za mě super. :wink:
Moje kousky: SE T300 -> Nokia 3310 -> SE K750i -> SE C510i -> Xperia S -> Xperia SP -> Xperia Z1 -> Xperia Z3 Dual -> Huawei P8 Lite -> Xperia XZ2 -> Galaxy Note 9
Domácí ZOO: Xperia X10i, mini pro, Arc S, U, S, SP, Z1, Z1 Compact, E1, Z3 Compact, Z5 Dual, XZ2 Compact - Samsung Galaxy A70 - Nokia 6 - Huawei P8 Lite - Nokia 3310 - SE T300 - SE T610 - SE K510i - SE K700i - SE K750i - SE K770i - SE K800i - SE C510i - SE W200i
RIP: Xperia T - Xperia Z3 Dual - Xperia XZ1 - Xperia XZ2

marokanec
Moderátor

Re: Sony SmartWatch 3 představeny - nechybí Android Wear

Příspěvek od marokanec » 02 říj 2020 10:16

Zda se budou prodávat i u nás netuším. Pokud ano, tak založím samostatné vlákno.
Společnost Sony dnes vydala nový náramek s řemínkem hodinek Wena 3 metal, který využívá velkoplošný monochromatický OLED displej a má více funkcí.
Wena 3 metal se dělají s přezkou tradičních hodinek. Lze jej použít jako další příslušenství k tradičním hodinkám, které již vlastníte. Zvětšená oblast displeje může zobrazovat více oznámení a podporuje celou řadu japonských mobilních plateb včetně suica. Standardně se také může stát klíčem NFC od inteligentního zámku dveří Sony Qrio.
Nejen to, může také sledovat vaši fyzickou kondici po celý den a sledovat mnoho sportovních indikátorů, včetně vaší srdeční frekvence. Nízkoenergetická technologie Bluetooth 5.0 LE vydrží za normálního plného nabití 1 týden. Je vodotěsný a prachotěsný. Sklo šesté generace Gorilla.
Obrázek
SE K320i, SE D750i, Xperia E, Xperia L, Xperia Z, 2x Xperia Z2, Xperia Z5

Odpovědět

Zpět na „Příslušenství“