Fórum Xperia.cz 0.1b

Vše o zařízeních Xperia na jednom místě

Cokoliv se dá připojit k vašemu telefonu

Moderátor: Moderátoři

Zkoušeli jste někdo narvat do SW3 už nový AndroidWEAR 2.0?
Nějaké zkušenosti či zpětná vazba?
Zdavím, když se vzdálíte s hodinkami od telefonu a potom vrátíte tak se opět propojí? Mě to nějak nefunguje, musím otevřít android wear v telefonu a až pak se propojí s hodinkami. Ale samo o sobě ne. Není na to nějaké nastavení? V telefonu mam apku android wear a v hodinkách Wear Mini Launcher a Pujie Black watch.

Díky
leendrix píše:Zdravím, tak jsem dneska SW3 objednal na CZC nové za 2999,- tak uvidím jaké budou :D V téhle ceně ale nemají konkurenci. Zenwatch 2 nebo MOTO jsou cenově někde jinde :-/

Já jsem hodinky taky bral za tuhle cenu, ale v době kdy bylo skladem 0 Ks. Ještě sem to stihl za 2999kč.
Status na cestě, ale v emailu mám potvrzené dodání na jejich sklad do konce tohoto týdne. Tak by mě zajímalo, jaká to bude šarže hodinek a s jakým FW přijdou.
Ocenil bych, kdyby přišli s nejnovější aktualizací :))
Posílal jsem dotaz na české zastoupení, které prý "nemá potřebné informace".
Dotazoval jsem se pak na americkém SonyMobile (Facebook a Twitter), kde mi bylo sděleno, ať sleduji upozornění na nové aktualizace... a další nonsense automatické odpovědi. :/

Uvidím jak budou ty nové Google Hodinky vypadat, SmartWatchů se zbavovat nechci, kulaté hodinky se mi nelíbí.
Mozes to spravit jedine z aplikacie Google Play Music. Najdes to v Nastaveniach pod kategoriou Android Wear. Najprv musis mat pozadovane albumy/playlisty stiahnute v telefone, potom je ich mozne skopirovat aj do hodiniek. V nastaveniach to vyzera takto.

Nasledovne este musis pripojit BT sluchadla priamo k hodinam. To sa robi v nastaveniach Bluetoothu v hodinach.
Tak to se ví už delší dobu.... :(
  • 1
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16