Fixed Fix M2 je malý a šikovný držák do auta

Cokoliv se dá připojit k vašemu telefonu

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Jozef Cmar
Administrátor

Fixed Fix M2 je malý a šikovný držák do auta

Příspěvek od Jozef Cmar » 04 srp 2017 00:26

Během léta spousta lidí cestuje na dlouhé vzdálenosti a pokud nechcete zbytečně bloudit, doporučuji používat navigaci. A pokud chcete mít v zorném poli, téměř jistě budete potřebovat držák do auta. Já jsem si do svého automobilu pořídil magnetický držák Fixed Fix M2 a zatím jsem skutečně velmi spokojen. Balení mě hodně překvapilo, ale výsledek je skvělý a pravděpodobně pořídím ještě jeden také rodičům.

Držák je velmi pevný, přitom je extrémně skladný. Na obrázcích mi držák přišel větší, jeho reálná velikost mě překvapila. Ale o velikost tady nejde, hlavní je funkčnost a tady Fixed Fix M2 exceluje. Máte k dispozici hned dvě možnosti, jak pomocí magnetů uchytit telefon k držáku. Pokud používáte u svého mobilního telefonu obal, pak je nejjednodušší cestou vložení kovové destičky mezi telefon a obal. Sám jsem zvolil právě toto řešení a funguje spolehlivě. Pokud obal nepoužíváte, můžete na svůj telefon naopak nalepit kovové kolečko, které rovněž zajistí spolehlivé propojení držáku a telefonu. Magnety jsou z mého pohledu ideálním řešením a zatím jsem velmi spokojen, magnetický držák Fixed Fix M2 tak mohu jedině doporučit. Jak se líbí vám?

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Obrázek

Cleric
Typ zařízení: Xperia X Performance

Re: Fixed Fix M2 je malý a šikovný držák do auta

Příspěvek od Cleric » 04 srp 2017 11:59

@Jozef Cmar
Co takhle nějakou recenzi na držák na kolo :good:
Doživotní sleva ve výši 50% na http://www.woox.cz Doporučitel 59559

donduri

Příspěvek od donduri » 04 srp 2017 13:26

Držiačik je pekný, ale je použiteľný aj na phone, s používaným NFC a bezdrôtovým nabíjaním? Aktualne mám S7 a obe funkcie používam. Mám obavu, že kovová doštička bude tieto funkcie rušiť. Honzo, vedeli by ste to prosím vyskúšať. Prípadne má s tým niekto skúsenosť?

Autor tohoto vlákna
Jozef Cmar
Administrátor

Příspěvek od Jozef Cmar » 04 srp 2017 15:01

Sice nejsem Honza, ale zjistím. Držák na kolo tady mám taky, jen jsem v těch vedrech na kole moc nejezdil a nechci dělat recenzi bez testování...
Obrázek

donduri

Příspěvek od donduri » 06 srp 2017 10:09

Prepáč, síce som rodák z ČSSR, ale občas sa mi niektoré veci trošku pletú. Takže Honzu opravujem na Pepu, ale asi zostaneme pri Jozefovi. To bude najistejšie.
Ale k téme. Mám podobný držiak vyhliadnutý už dlhšie, ale obávam sa hlavne toho bezdrôtového nabíjania. NFC by snáď fungovať malo, aj keď to by som práve vedel ešte oželieť.

Tronn

Příspěvek od Tronn » 06 srp 2017 11:55

S bezdratem problem bude vzhledem k tomu jaka tam je ta desticka.Chtelo by to vyzkouset.Kazdopadne kov nebude idealni.

Ja doporucim drzaky iOttie. Drzi jak na skle tak na palubovce diky skvele prisavce co ma spodek lemovanej z takoveho materialu jako sou ty protizkluzove podlozky.Kdyz se to prisaje a zaroven tim i prilepi tak muzes tahat jak chces a neodpadne to.Ani v zime ci lete.Proste top drzaky. Navic jdou ovladat jednou rukou (vlozeni i vytazeni). Cena je trosku vyssi. iOttie dela i drzak s vestavenym bezdratem do auta....to jen takovej tip na kvalitku bez lepeni :)

Autor tohoto vlákna
Jozef Cmar
Administrátor

Příspěvek od Jozef Cmar » 07 srp 2017 14:38

donduri píše:
04 srp 2017 13:26
Držiačik je pekný, ale je použiteľný aj na phone, s používaným NFC a bezdrôtovým nabíjaním? Aktualne mám S7 a obe funkcie používam. Mám obavu, že kovová doštička bude tieto funkcie rušiť. Honzo, vedeli by ste to prosím vyskúšať. Prípadne má s tým niekto skúsenosť?
Tak jsem se na to poptal extra na reálné zkušenosti a stínit to prostě bude. Pokud by se destička vkládala jen mezi telefon a pouzdro a jindy tam nebyla, tak to problém není, ale napevno to prostě technicky fungovat nemůže.
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Příslušenství“