Chytrý a šikovný stylus Fixed Touch

Cokoliv se dá připojit k vašemu telefonu

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Jozef Cmar
Administrátor

Chytrý a šikovný stylus Fixed Touch

Příspěvek od Jozef Cmar » 04 říj 2017 23:45

Před mnoha lety byl stylus nedílnou součástí výbavy většiny chytrých telefonů s dotykovým displejem. Po nástupu kapacitních displejů byl ale tento ovládací prvek prakticky úplně zapomenut... My se dnes podíváme na stylus Fixed Touch, který šikovně kombinuje tři různé funkce. Výrobce si za nápad zaslouží pochvalu, stylus může mít u současných telefonů a tabletů smysl také v dnešní době.

Stylus Fixed Touch připomíná klasickou propisku a není to náhoda, stylus vám skutečně propisku nahradí. Osobně jsem byl ale mnohem více zvědav, jak pohodlné bude ovládání telefonu. Proti minulosti (kdy se kapacitní stylus častokrát v různých podobách objevoval, ale moc dobře většinou nefungoval) je to veliký rozdíl, ovládání je velmi jisté, pohodlné a přesné. Skutečně jsem se tohoto bál, ale nakonec zbytečně. V mém okolí stylus používají lidé (především ti starší a také naopak děti) k ovládání tabletů, dobře jej ale použijete také s mobilním telefonem (sám jej takto občas používám). Překvapením je pak třetí funkce - stylus můžete použít jako jednoduchý stojan na váš telefon. Původně jsem měl z této funkce spíše legraci, ale ono to skutečně funguje a problémem nejsou ani větší a těžší přístroje. Třeba na postavení telefonu v posteli je stylus Fixed Touch ideální. Za mě tedy velká spokojenost, navíc toto příslušenství není vůbec drahé a je velmi šikovné. Jak se nápad a provedení líbí vám?

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Obrázek

Tronn

Re: Chytrý a šikovný stylus Fixed Touch

Příspěvek od Tronn » 05 říj 2017 00:09

No teda uz pekne dlouho sem nevidel nekoho pouzivat stylus :D
Ale jako stojanek dobry.
Odpovědět

Zpět na „Příslušenství“