Fórum Xperia.cz 0.1b

Vše o zařízeních Xperia na jednom místě

Nástupce Symbianového modelu Vivaz

Moderátor: Moderátoři

#163561
Ahoj všem, jsem tu po delší době, protože jsem se rohodl přeinstalovat ROM. Rohodl jsem se vyzkoušet http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2151682. Postupoval jsem podle návodu. Nejdřív jsem flashnul ftf soubor, pak kernel(RUSH kernel co je doporučován). Pak jsem chtěl retartovat telefon a přes CWM doinstalovat zbytek. Jenže telefon se zapnul rozvítila se oranžové kontrolka a konec. Tak jsem znova flashnul ftf a mobil naběhl, jenže při nápisu Sony se nerozsvítila modrá kontrolka a stejně jsem se do CWM nedostal. Přitom by tam mělo CWM být. Asi jsem udělal chybu v prvním kroku, protože moc nerozumim tomu "device to avoid bootloop. (below is the link)" Ftf jsem použil jejich:

Stock FTF files for Unlocked Bootloader users

Mark the "Exclude FOTA" and "Exclude TA" before flashing.
Neo V FTF file (also for Neo users)


Pak jsem si všiml toho "mark the Exclude FOTO and TA" U toho TA nevim co mám zaškrtnout.

Prosím o pomoc, mobil jede, ale určitě není v v takovém stavu v jakém bych ho chtěl mít :cry:
#163923
Dobrá zkusim to, ale pořád mi nejde do hlavy proč se nedostanu do CWM?Píšou že by tam měl být "CWM ready and pre-rooted ROM" A co znamená to exclude TA? Nikde to nemůžu najít ve flashtool. Jinak, myslim si správně že ftf je rom a to zazipovaný je jen nadstvaba. Ještě zkusim kdyžtak ten Vengeance kernel. Díky za radu, budu zkoušet dál.
#166482
Vyřešeno, díky moc za rady. Musel jsem použít jinej kernel. Teď si to upravuju k obrazu svému. Zrovna řešim lockscreen. Když ho odmknu ikonou fotoaparátu hned mi pořídí fotku a to nechci. Nevíte jak to změnit. Někde něco přepsta v tý aplikaci nebo tak nějak?
#268437
Tak jsem po letech ozivoval sveho Nea touto romkou, jelikoz Z3C jde na reklamaci, kvuli nefunkcnimu vibrovani. Nektere linky na XDA uz nefungovali, ale na alternativnich to nebyl problem. Telefon slape jak hodinky, jen sluzby Googlu me stvou, uzurpovat si 250MB v tomhle telefonu je vrazda, musel jsem odinstalovat aktualizace, rychle nainstalovat co potrebuji a uz mi zbyva jen 50MB, ani gmail me to nenecha nainstalovat. No doufam, ze ten mesic dam :good:
#268441
Jj, Služby Google, to je značně rozrostlý nádor... A co si třeba udělat ext oddíl na kartě a Link2SD? Já takhle (dokonce na stock ROM 4.0.4 + za výrazné pomocí Kernel Adiutoru) funguji docela použitelně na Xperia Mini pro (zjm, když jsem měl telefon v reklamaci, tak mě místy překvapovalo, že jde takhle jakž takž obstojně fungovat s instalací všeho, co potřebuji, neboť je to vše linknuto na kartě včetně Služeb a tím pádem mám ve vnitřním úložišti cca 190 MB volna :wink:)
#268443
Nechtel jsem se s tim babrat. Zajimave je, ze se mi musela stahnout nejaka mensi verze sluzeb, jelikoz mi fungujou aplikace, ktere se odmitali spustit kvuli neaktualnosti sluzeb.