Fórum Xperia.cz 0.1b

Vše o zařízeních Xperia na jednom místě

Rok 2017 bude velmi zajímavý

Moderátor: Moderátoři

Ačkoliv jsem nad tím nějakou dobu váhal, nakonec jsem se rozhodl na náš web XPERIA.cz přidat tlačítko Donate. Důvodů je hned několik a tím hlavním je samozřejmě fakt, že bych rád umožnil čtenářům, kteří o to mají zájem, finančně podpořit chod našeho projektu. V minulosti už zde podobná možnost existovala, ale využívaná moc nebyla. Vzhledem k absenci podpory ze strany výrobce mi ale tlačítko Donate dává smysl.

Rozhodně ale tímto krokem nechci naznačovat, že pokud se na můj účet nezačnou sypat peníze, tak s prací zde na webu přestanu. Práce na webu XPERIA.cz (a také na webu XPERIAfirmware.com) mě baví a ačkoliv podpora ze strany výrobce je nulová, v budoucnosti se situace může změnit. V okamžiku, kdy místní zastoupení společnosti Sony Mobile ani neexistuje, se ale malé podpoře tolik nedivím, náš trh zkrátka není pro výrobce dostatečně zajímavý. Mým cílem není získat peníze ze strany čtenářů za každou cenu, na druhou stranu jsem přesvědčený o tom, že pro některé z vás bude tato možnost vítaná. Prozatím zde tlačítko Donate nechám na zkušební dobu dvou měsíců a potom vyhodnotím, jestli na webu má smysl. Graficky se mi docela líbí a vzhled titulní stránky z mého pohledu nenarušuje, pokud jste ale opačného názoru a tlačítko vám překáží, nebojte se vyjádřit svůj názor. Příjemný vzhled webu pro každého čtenáře je pro mě důležitější než případný finanční příspěvek.

PS: ačkoliv se to možná nezdá, starat se o podobný web už není úplně sranda. Denně se snažím vyřešit spoustu emailů, na úložištích Google Drive a Mega udržuji aktuální verze firmware pro všechny telefony Sony XPERIA a také YouTube si každý týden žádá pravidelný přísun nových videopohledů. Docela by mě zajímalo, kolik času už jsem nad projektem XPERIA.cz strávil. Ani po dvou letech ale moje nadšení neklesá a už nyní se těším do Berlína na veletrh IFA, snad zde společnost Sony Mobile představí špičkové produkty, které vydrží plnit náš web až do konce letošního roku.

článek - http://xperia.cz/ostatni/1470-na-nasem- ... tko-donate

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Jozefe, skromnost stranou! To co děláš, děláš moc dobře a očividně tě to baví. Tlačítko Donate nepůsobí nijak rušivě a zároveň nabízí možnost přispět komukoliv, kdo o to bude mít zájem. Na tvém místě bych ho pryč rozhodně nedával. Není pro to důvod. Tlačítko je na dobrém místě, není nepřehlédnutelné a jak jsem už psal výše, zároveň nepůsobí vůbec rušivě.
Držím palce a přeji spoustu elánu do dalších let! :good: :beer:
to tu mělo být dávno.
I když sem už moc nechodím a nepřispívám, tak vždy když mám problém nebo se o něco kolem Xperií zajímám, tak se sem vracím.
proto dávám :good:
A pár drobných nikomu chybět nebude a a když by alespoň polovina návštěvníků poslala oiro tak Jožo mám minimálně na pár let na provoz serveru ;-)
Díky za pozitivní reakce. Stran doby umístění - web se vyvíjí a já s ním. PS: kdyby něco poslal každý druhý, bylo by to zlaté, aktuálně bych všechny příspěvky spočítal pomocí prstů na rukou, ale to nevadí, ti co přispěli mi udělali velikou radost a někteří neposílali euro :)
Díky :)

Upřímně premium SMS je úplně mimo, to je služba s velikými náklady, při průměrném pčtu přispěvovatelů jeden týdně to je nereálné, to už je lepší sem dát číslo účtu, jako když se vybíralo na cestu do Berlína (to asi zase založím po roce).
Nebo rovnou založit trvalý platební příkaz a je to!! :D :good:
Přesně tak, to je doporučovaná varianta :). Zatím se našel jeden jedinec (možná ho znáš :)), který to takto praktikuje, ale moc to potěší (každý měsíc to na účtu pěkně naskočí :))
nemáš zač děkovat, já děkuji tobě :)
na ten paypal kouknu, az ted jsem si vsiml, ze tam mam mail se starou domenou, kterou si uz neplatim, dam do poradku :)

PS. muzes mi prosim poradit, jak mohu jako novacek poslat PM uzivateli fora?

Vsiml jsem si, ze dartananr ma uvedeno "Sony Xperia Z3, JB 4.4.4, FW 23.0.1.A.5.77, Rooted with CWM - NO, Lock bootloader"
coz je presne ten stav telefonu, ktereho chci docilit. Mam kompletni zalohy aplikaci i s nastavenimi v Titanium Backup a potrebuji root, a nechci unlocknout Bottloader, neboť nechci přjít o tu kvalitu fotek.
Poradí pls?

Díky
Radek
Mr.Gadget píše:...Vsiml jsem si, ze dartananr ma uvedeno "Sony Xperia Z3, JB 4.4.4, FW 23.0.1.A.5.77, Rooted with CWM - NO, Lock bootloader"
coz je presne ten stav telefonu, ktereho chci docilit. Mam kompletni zalohy aplikaci i s nastavenimi v Titanium Backup a potrebuji root, a nechci unlocknout Bottloader, neboť nechci přjít o tu kvalitu fotek.
Poradí pls?...

1. ROOT se zamčeným BL zatím na Z3* není možný
2. "Rooted with CWM - NO" osobně chápu spíše tak, že dartananr ani jedno z toho nemá

Ezreal17: Jak říká Mr.Gadget, je to ta modrá ikonka s nápisem "P" :)
Zpráva jde poslat až má člověk deset příspěvků, aby nemohl někdo bez aktivity obtěžovat ostatní členy fóra. PS: kromě tlačítka PayPal (Donate) je tam také odkaz Podpořte nás :)