Apple iPhone X nebo Huawei Mate 10 Pro? Končí seriál o konkurenci

Rok 2017 bude velmi zajímavý

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Jozef Cmar
Administrátor

Apple iPhone X nebo Huawei Mate 10 Pro? Končí seriál o konkurenci

Příspěvek od Jozef Cmar » 07 říj 2017 21:01

Pravidelně každou neděli jsem vám představoval zajímavý telefon od konkurence společnosti Sony Mobile. Ještě před několika měsíci patřily dokonce tyto články k těm nejčtenějším, v poslední době ale zájem o ně výrazně opadl a navíc kolem společnosti Sony Mobile se stále něco děje. Proto jsem se rozhodl seriál ukončit, nově se budeme telefonům Sony XPERIA věnovat také v neděli. Věřím, že tuto změnu oceníte...

Konec nedělních článků o konkurenčních telefonech je jen prvním krokem, následuje kompletní odstranění dotčené sekce na našem fóru. Nad tímto krokem jsem už několik týdnů přemýšlel a události posledních dní mě utvrdily v tom, že se jedná o správný krok. Pokud se má XPERIA.cz vrátit na výsluní (společnost Sony Mobile také), bude třeba provádět změny. Ty nemusí být vždy příjemné a pravděpodobně je nepochopí nebo neocení každý. Doufám ale, že tento krok většina z vás přijme pozitivně. Navíc to neznamená, že byste o novinky ze světa mobilních telefonů přišli úplně. Na svůj soukromý YouTube kanál budu nová videa nadále umisťovat, takže pokud se přihlásíte k odběru, o žádné video nepřijdete. Články navíc dlouhodobě publikuji na webu T-Crowd společnosti T-Mobile a budu v tom nadále pokračovat. Projekt XPERIA.cz ale od dnešního dne patří opět výhradně telefonům Sony XPERIA. Jak se vám tento krok líbí?

Obrázek
Obrázek

David Rajtr
Typ zařízení: Xperia XZ

Re: Apple iPhone X nebo Huawei Mate 10 Pro? Končí seriál o konkurenci

Příspěvek od David Rajtr » 07 říj 2017 21:41

Ten nápis mě trochu mate proč je to iPhone X nebo Mate 10 Pro když v článku neni ani zmíňka? :D jinak z těchto dvou bych si vybral Mate 10 Pro ale ideálně spíš Note 8.
Xperia X, Xperia XZ, Xperia XZ Premium, Xperia Z3 Tablet Compact

Autor tohoto vlákna
Jozef Cmar
Administrátor

Příspěvek od Jozef Cmar » 07 říj 2017 22:11

Ten nadpis odkazuje na srovnání, které už na XPERIA.cz nenajdete. A odkazuje na telefony, které by se tady jinak brzy objevily...
Obrázek

Tronn

Příspěvek od Tronn » 07 říj 2017 23:37

V pohode. Pryc s tim. Stejne to tvoje predstavovani a recenze konkurencnich modelu stalo za starou belu nebo byly stezi objektivni. Na tohle existuji fakt zajimavejsi weby. Clovek o nic duleziteho timto krokem neprijde... muj nazor... sorry ;)

ps: Koukam ze opet vesele vsecko mazes. Neumis prijmout kritiku. Tvuj boj. Nejsem tvuj kamarad abych ti podlejzal. Proste sem napsal jen svuj nazor. Tvoje recenze se mi nelibi. Nejsou objektivni a jsou strohe. Proto mi je fuk ze to rusis logicky. Ano kdyz se ti nelibi jinej nazor tak ho proste smaz nebo me zabanuj at mas klid... :)
Naposledy upravil(a) Tronn dne 07 říj 2017 23:37, celkem upraveno 1 x.

Autor tohoto vlákna
Jozef Cmar
Administrátor

Příspěvek od Jozef Cmar » 07 říj 2017 23:56

Právo na názor má každý, na druhou stranu dlouhé měsíce to byly nejčtenější články (což je divné, ale byly).

PS: omlouvat se nemusíš, tvoje komentáře taky většinou za moc nestojí, když už jsme upřímní :) a teď zpátky k tématu.

PS2: je tady tlak ti dát ban na uklidnění (a dokonce ne z mé strany), tak to prosím vezmi na vědomí, až budeš příště něco psát...
Obrázek

lavke

Příspěvek od lavke » 08 říj 2017 08:08

Za mě je to škoda, že tato sekce končí, ale chápu Tvoje rozhodnutí. Musím si dát odběr Tvých videí a budu zase v obraze. A jak se říká kdo nic nedělá nic neskazí. Ale vždy Tvoje články a videa jsou super. Škoda, že už neděláš to zpravodajství ze světa telefonů s tvým kolegou. Hodně síly do další fáze vývoje tohoto webu. :good:

gollito

Příspěvek od gollito » 08 říj 2017 10:50

Já jsem za tento krok velmi, velmi ale opravdu velmi rád, v neděli jsem tento web nenavštěvoval, za mě je to krok ku předu, přece jen chci číst o telefonech Sony když navštívím stránku xperia.cz ne o huawei nebo dalších, neříkám že by to nebylo fajn jako nějaký vedlejší článek, bohužel zde se objeví jeden článek denně kdyby jich bylo více tak mi by o konkurenci články nevadily.. Nevím proč se tu tak navazite do Josefa, prece jen pokud se vám web nelíbí nemusíte to číst.. Je fakt že recenze jsou strohé, a docela subjektivní, uvítal bych mnohem delší články hlavně co se recenzí týče, fskt jsem se těšil až Josef zrecenzuje Xperii XZ Premium a článek byl fakt docela krátký a nudný. Subjektivita mi zas až tak nevadí, není až tak markantní jak se z některých komentářů může zdát.. Ja byt Josefem přidám na subjektivitě a píšu víc podle sebe. Každopádně Velké Díky za změnu byla třeba, už jen kvůli toho ze o konkurenci si můžu číst jinde..

Autor tohoto vlákna
Jozef Cmar
Administrátor

Příspěvek od Jozef Cmar » 08 říj 2017 11:49

Recenze jsou dost o čase, proto ani nevydávám přímo něco pojmenované recenze. Ale u XZ1 to zkusím jinak a uvidím co čtenáři :)

http://www.t-crowd.cz/2017/10/03/sony-x ... -0-0-oreo/
Obrázek

verbatim
Typ zařízení: Xperia X lime gold

Příspěvek od verbatim » 08 říj 2017 12:22

Jozef Cmar

Pěkné :wink: +1
1. Sony Xperia X + SONY MW 1 (SWHP)

2. Sony Xperia SP + ROOT + SONY MW 1 (SWHP)

3. Sony Xperia E4g + ROOT

GhostCZ

Příspěvek od GhostCZ » 08 říj 2017 20:23

Za mě určitě 👍 Mám rád Sony a tuto stránku o konkurenci si můžu přečíst jinde. Jen tak dál! Více Sony 😊

Cikada
Typ zařízení: Xperia X Performance

Příspěvek od Cikada » 10 říj 2017 07:56

Články mi chybět nebudou, ale opravdu musí mizet sekce Konkurence z fóra? Aspoň "klíčové" telefony by zůstat mohly..

Odesláno z mého F8131 pomocí Tapatalk

syky007
Typ zařízení: Sony XZ1 Compact

Příspěvek od syky007 » 11 říj 2017 20:01

Já to schvaluji,člověk se toho zase tolik o telefonech Sony jinde nedozví .Všude jen samé články o Samsungu a Jabku.Když už se teda vracím k Sony tak o Samsungu a podbných nemusím číst a sledovat videa i tady.Všude je toho plno.Ale Sony to je taková exotika a proto mi asi chyběla. :D Nakonec po dobu co jsem měl S6 a S7 tak rodina byla věrná dále. :twisted: Doma byl Sony Z5C,Z3 a M4 aqua. :roll: Nyní máme doma 2x XZ1C ,Z3 a stále M4 aqua. :good:
Ale možná by neškodilo nějaké srovnání výkonu kvality foto a video Sony vs konkurence,to bych i uvítal. :)

Autor tohoto vlákna
Jozef Cmar
Administrátor

Příspěvek od Jozef Cmar » 11 říj 2017 21:19

Jsem rád, že tento krok hodnotíte pozitivně. Brzy bude odstraněna také sekce o telefonech konkurence...
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Novinky“