Apple iPhone X | Essential PH-1 | Sony XPERIA design

Rok 2017 bude velmi zajímavý

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Jozef Cmar
Administrátor

Apple iPhone X | Essential PH-1 | Sony XPERIA design

Příspěvek od Jozef Cmar » 05 pro 2017 23:55

Doma mám v současnosti spoustu zajímavých telefonů a tak jsem nafotil několik pěkných fotografií a také pár záběrů pro YouTube. Netrpělivě totiž očekávám představení nových telefonů Sony XPERIA roku 2018, minimálně některé modely totiž nabídnout kompletně nový design s menšími rámečky kolem displeje. Apple iPhone X a Essential PH-1 ukazují, že takové telefony vypadají krásně. Naopak XPERIA XA Ultra...

Budu se opakovat, ale kombinace velkého displeje v relativně kompaktním těle je super. Pokud si vzpomenu třeba na modely XPERIA Z1 Compact a XPERIA Z3 Compact, pak umístění většího displeje do malého těla by bylo skvělé. Třeba velikost modelu Apple iPhone X mi ale také přijde výborná, přitom telefon má skutečně velmi rozměrný displej (běžně ale preferuji ještě trochu větší displej, který nabízí Huawei Mate 10 Pro). Věřím ale, že v příštím roce se podobného přístroje dočkáme také od společnosti Sony Mobile. Pokud by takový telefon nabídl také kovou konstrukci a dostatečně velikou baterii, budu skutečně velmi velmi spokojen. Po dlouhé době bych rád používal telefon Sony XPERIA jako hlavní a vůbec se takové zkušenosti nebráním. Všechno ale nasvědčuje tomu, že bych skutečně měl být spokojen. Objevují se totiž už informace o prvních modelech pro rok 2018 a třeba model H81xx se 4K displejem vypadá lákavě. Ale ještě budeme muset pár týdnů až měsíců počkat na okamžik, kdy společnost Sony Mobile nové telefony odhalí. Jaký model by vám udělal největší radost?

Obrázek
Obrázek

Tronn

Re: Apple iPhone X | Essential PH-1 | Sony XPERIA design

Příspěvek od Tronn » 06 pro 2017 07:16

Klidne bych ocenil telefon s 5.4" nebo 5.5" displayem s minimalnima rameckama. A idealne s klasickym pomerem stran. I kdyz to nehrozi asi. Ten design ala nudle uz zacina bejt hnusnej. Staci se podivat na Note 8.
Stacilo by mi i neco jako Lg G2 s trosku vetsim displayem. Ramecek spodni a horni skoro stejnej jak u toho Matu 10 Pro a bocni uplne stejny nebo uzsi. Pritom klasickej format displaye a pred X lety...

Autor tohoto vlákna
Jozef Cmar
Administrátor

Příspěvek od Jozef Cmar » 06 pro 2017 09:00

No ten Note 8 už je fakt zvláštní, myslel jsem, že to nepoznám, ale už to pro mě bylo za hranou pohodlí. Ale kdo to využije, proč ne...
Obrázek

marokanec

Příspěvek od marokanec » 06 pro 2017 09:38

Taky přidám můj tip. Nová Xperia Premium (PRO) bude mít podle mě klasický poměr 16:9. Obrazovka 5,7" a 4K rozlišení když už to Sony vymyslelo. Technologie IPS, ale hře je asi i OLED. No po zkušenostech konkurence bych zatím ponechal IPS. Taky bych uvítal o něco menší brady, ale se zachováním stereo reproduktorů ve stylu Xperií Z2 nebo Z5. Poměr obrazovka/tělo 80% v rozměru asi jako současná XZ1. Přepracovaný foťák s IOS a nižší clonou 1,8. Podle mě by mělo Sony zachovat jack 3,5, ale to je spíše už sen. Pokud dají ještě větší vnitřní paměť 128 GB a 6 GB RAM, tak reálná cena je někde do 950 USD.
Co se týká vnějšího designu, tak tam jsem asi nejvíce napnutý. Narazil jsem na zajímavé zahraniční forum. Dva účastníci fóra již údajně viděli nový design(fotka prototypu a plánek). Nemají zatím od svých zdrojů svolení to pustit dále. Nicméně se oba shodují, že půjde o velkou změnu a všem i konkurenci spadne brada. Cituji doslovně. No prostě =@ . Taky se už nemůžete dočkat :D

EDIT: Tak Tronn bude mít asi spíše pravdu co se týká rozměru displeje. Tady je odkaz na parametry nového Organický elektro-luminiscenčního displeje (EL) od JDI. Žádný OLED. Brzy bude i v rozlišení 4K.
http://www.j-display.com/english/techno ... _cont.html
SE K320i, SE D750i, Xperia E, Xperia L, Xperia Z, Xperia Z2

Kiwi1
Typ zařízení: Xperia XZ Premium

Příspěvek od Kiwi1 » 06 pro 2017 19:20

Tak jestli to bude taková bomba, tak prodám XZP a budu kupovat nový mobil. :)
T610 -> T630 -> P990i -> C510 -> X8 a Spiro -> Mini -> T -> Z3 Compact -> XZ Premium
Odpovědět

Zpět na „Novinky“