Problém s reproduktorem

První komunikátor Sony nabídne vysoký výkon a spoustu funkcí

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
yuris

Problém s reproduktorem

Příspěvek od yuris » 24 bře 2014 07:23

Ahoj, koupil jsem si použítý tel. xperia S, a už mám první problém, a to s reproduktorem, když mi někdo volá tak ho strašně špatně slyším, a to mám hlasitost naplno, ale nevím jeslti nechat vyměnit reproduktor, jetli je to vůbec jím, protože když přepnu reproduktor na handsfree, tak je hlasitost v pořádku. Díky za rady.

mano8

Re: Problém s reproduktorem

Příspěvek od mano8 » 25 bře 2014 06:45

ja osobne pracujem v prašnom prostredí - aby som upresnil nedaleko od kancelárie mam brúsiareň. Po 3/4 roku som musel dat vymenit zadny reproduktor, pretoze bol plny kovoveho prachu.
Pisem ti to preto, ze predny reprak takyto problem nemá - teda aspom ja som to nespozoroval za rok pouzivania.
Vo vseobecnosti mozem povedat ze hlasitost sluchatka nieje nejak vysoka (teda oproti iným vyrobcom - napr niektore samsungy doslova revú)
Ale mne osobne zatial hlasitost sluchatka postacovala vo vacsine situácií..

takze pravdu povediac tazko sa odpoveda na takuto otazku, mozno je sluchatko vadné, môže to byt aj softwarova chyba, a mozno je proste špinavé (aj ked to nepredpokladam)

dopita

Příspěvek od dopita » 25 bře 2014 08:23

tak tento problem sem neresil dokut manzelka nedestala moje stare esko, byl sem na to tak zvykli ze mi to prislo normalni, pak jsem si poridel zetko a malem sem ohluch, to zase rve jako krava mam to na polovic a vubec se to neblizi vykonu eska, manzelka se s tim smirila a rika ze je to bida a porad otravuje :D ze nic neslysi, nevim jestli pomuze vymena, pokusit se o to muzes a dat vedet jak si dopadl, zkousel sem to nejak softwareove zvednou tu hlasitost ale nic, jedina a ucina vec jak to jde zvednout, musi to byt podporovano kernelem a to pro esko neni :(

Autor tohoto vlákna
yuris

Příspěvek od yuris » 25 bře 2014 12:23

no já volal původnímu majiteli, co mi to prodal, že je na tom vadný to sluchátko a on že o ničem neví, že by mi neprodal vydný telefon. Ale jak ted čtu vaše přizpěvky, tak jsem ho možná nařkl neúmlslně :) Zkusím vyměnit to sluchátko, ale mít to naplno a být v místonosti kde hraje rádio a mluví pár lidí s slyšet prd mi připadá divný. Abych ho nemusel prodat jen kvůli tomu, to by mně teda naštvalo, protože jinak super tel.

mano8

Příspěvek od mano8 » 25 bře 2014 13:32

asi na tom niečo bude, lebo ja ked telefonujem zo zvarovne (buchot rachot kladivami, brúsky a podobne) tak sa este ako tak dopočujem ...

Autor tohoto vlákna
yuris

Příspěvek od yuris » 07 dub 2014 07:44

tak jsme nechal vyměnit sluchátko, abych zjistil že to ním není :-/ To bych nečekal že v dnešní době telefonů dokáži pos..t základní věc k čemu telefon slouží. Servisák mi řekl, že si mám počkat na novější verzi androidů, že jinak se s tím nedá nic dělat, že telefon je v pořádku.

agent445

Příspěvek od agent445 » 07 dub 2014 21:38

Já nevím, ale jak jsem dobře četl a viděl na SONY stránkách, tak na eSko nový android už nebude :oops:

Mara232

Příspěvek od Mara232 » 07 dub 2014 22:44

Podpora ukončena kvůli přerušení podpory procesoru :wink: jedině zkus nějakou neoficiální romku.

Odesláno z mého X10i pomocí Tapatalk 2
root/unlock bootloader/CWM

Autor tohoto vlákna
yuris

Příspěvek od yuris » 09 dub 2014 08:39

aha, tak to je dobrý že už nebude žádná nová aktualizace, zkusím teda tu neoficiální novější verzi, jinak pak už fakt nevím :-/

dody2268

Příspěvek od dody2268 » 07 kvě 2016 15:05

Ja mám rovnaký problém, strašne slabo počuť volajúceho. Môže to byť tym,že som menil pôvodný flex kábel za nový,z Ebay - Čína? Originálny sa mi podarilo nejak natrhnúť. Skúšal som všetky verzie Androidu,aj custom ROM,avšak žiadna zmena,BL mam stále lock. Vymenil som aj predné slúchatko,avšak problém stále pretrváva.Vie niekto,čo s tým? :(
Odpovědět

Zpět na „XPERIA S“