nefunkční WiFi

První komunikátor Sony nabídne vysoký výkon a spoustu funkcí

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
pitarko

nefunkční WiFi

Příspěvek od pitarko » 18 pro 2014 20:34

Nazdar lidi, chtěl bych se zeptat jestli nevítě jak vyřešit problem s wifi, když ji zapnu nic se nestane a když najedu do nastavení přepínač wifi je šedý a píše zapínání wifi. Stalo se někomu něco podobného nebo nevíte jak to vyřešit ? Měl jsem system LGO SXS zkusil jsem přeinstalovat systém na oficiální ale beze změny...

krtecek1

Re: nefunkční WiFi

Příspěvek od krtecek1 » 20 pro 2014 11:43

ja som mal niečo podobné s NFC, pomohla výmena čítačky SIMiek, kde je aj NFC chip...takže podľa mňa HW chyba

mark89

Příspěvek od mark89 » 20 pro 2014 16:50

a cos s tým dělal? rozebíral, přeinstalovával nebo to začlo jenom tak z ničeho nic? :)

Autor tohoto vlákna
pitarko

Příspěvek od pitarko » 20 pro 2014 17:48

Z ničeho nic, nedělal jsem žádné SW změny ani jsem se telefon nepokoušel rozdělávat. Trochu se bojím, že mi to nevezmou na reklamaci protože je trochu obouchaný...

mano8

Příspěvek od mano8 » 21 pro 2014 00:50

a nepouzil si nahodou TX kernel ?

totizto ked si prehodis kernel z laginovho TX na nejaky iny, tak wifi nenaskoci !
dopita nato ma upraveny doomkernel (od doomlorda) s pridanym wifi modulom.
nahod ten doomkernel a malo by to byt OK ;)

tato tema:
viewtopic.php?f=43&t=7398
je o tom pisane naspodu 1ho prispevku !

filipino
Facebook profil: https://www.facebook.com/cajova.vila

Příspěvek od filipino » 21 pro 2014 07:13

WiFi moduly se dají jednoduše stáhnout a nahodit skrze cwm ;-)

Sent from my Xperia M2 Aqua through Tapatalk
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Huawei P8
Huawei P8 Lite
Xperia M2 Aqua / REFUND
Xperia L
Xperia U / SOLD
Xperia Mini Pro / R.I.P.
Xperia Mini

Autor tohoto vlákna
pitarko

Příspěvek od pitarko » 14 led 2015 20:29

Zdarec, tak nakonec to vyřešila až výměna zákl. desky. Naštěstí ještě v záruce:-). Díky za pomoc :)

volky

Příspěvek od volky » 26 led 2015 22:38

Ahoj

Mam Xperia S a problem s WFI a BLuetooth chcel by som poradit instaloval som rozne Kerneli a Romki uz ani neviem aku som mal nainstalovanu a wifi mi normalne fungovalo ale nesiel Bluetooth tak som skusal ine kombinacie a teraz mi nefunguje ani wifi ani bluetooth neviem aku romku a aky kernel tam mam dat aby to islo cital som tu ze existuju nejake wifi moduly ze sa daju nainstalovat cez Recovery menu neviem ich najst. Skusal som ho dat do povodneho stavu
a opravit tel cez PC Companion stiahlo orig firmw ale nepomohlo stale mi wifi a blue. nefunguje len dufam ze to nieje Hardw.chyba prosim poradte mi co tam mam dat aby to islo alebo nejaky postup aky kernel aku rom potrebujem len nazvy vsetko si viem do tel. dat sam za tyzden som sa to naucil ani nestiham dobijat baterku tolko som toho uz vyskusal. Vzdy ked chcem zapnut Wifi alebo Blueto. tak sa mi ukazuje ze zapina a nic sa nedeje a tlacitko sa mi sfarby na sivo.
Poradte prosim uz som v koncoch. DIK

volky

Příspěvek od volky » 29 led 2015 21:30

.

volky píše:Ahoj

Mam Xperia S a problem s WFI a BLuetooth chcel by som poradit instaloval som rozne Kerneli a Romki uz ani neviem aku som mal nainstalovanu a wifi mi normalne fungovalo ale nesiel Bluetooth tak som skusal ine kombinacie a teraz mi nefunguje ani wifi ani bluetooth neviem aku romku a aky kernel tam mam dat aby to islo cital som tu ze existuju nejake wifi moduly ze sa daju nainstalovat cez Recovery menu neviem ich najst. Skusal som ho dat do povodneho stavu
a opravit tel cez PC Companion stiahlo orig firmw ale nepomohlo stale mi wifi a blue. nefunguje len dufam ze to nieje Hardw.chyba prosim poradte mi co tam mam dat aby to islo alebo nejaky postup aky kernel aku rom potrebujem len nazvy vsetko si viem do tel. dat sam za tyzden som sa to naucil ani nestiham dobijat baterku tolko som toho uz vyskusal. Vzdy ked chcem zapnut Wifi alebo Blueto. tak sa mi ukazuje ze zapina a nic sa nedeje a tlacitko sa mi sfarby na sivo.
Poradte prosim uz som v koncoch. DIK
Takze nikto tu nieje aby mi pomohol alebo aspon nejaku radu tak nic
Odpovědět

Zpět na „XPERIA S“