OneOfaKind 6.0.1

První komunikátor Sony nabídne vysoký výkon a spoustu funkcí

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
k.ats

OneOfaKind 6.0.1

Příspěvek od k.ats » 09 kvě 2016 13:21

Ahoj, chtěl bych poprosit o radu při výběru a flashování ROMky. Mám teď záložní Xperii S na dobu než mi bude vyřízena reklamace jiného telefonu a chtěl bych si ten měsíc zpříjemnit použíání tohoto telefonu. Mě se zalíbila tahle ROMka - http://forum.xda-developers.com/xperia- ... d-t3295969.
Bohužel ale nejsem schopen posunout se dál než k rootnutí telefonu. Telefon mám tedy rootlý, ale stojím u aplikace TWRP, kterou bych potřeboval dostat do recovery oddílu. Mě prostě přijde jako kdybych tam žádný recovery odíl v telefonu neměl. Zkoušel jsem to pomocí oficiální aplikace TWRP Manager, kde mě to poprvé jakoby "nainstalovalo", ale tváří se jako kdyby tam nebyla. Zkusil jsem to i pomocí příkazové řádky a taky nic. Pomocí aplikace SimpleReboot dám restart do recovery odílu, ale telefon se jen normálně restartuje a naběhne standartně.

Od někoho z Vás bych potřeboval pomoct a nakoupnout co dělám nebo mám na telefonu špatně, popřípadě poradit nějakou jinou jednodušší ROMku, protože jsem teprve na začátku a zatím se vůbec nedaří :-( Děkuji.
Odpovědět

Zpět na „XPERIA S“