Použitelný systém...

Nejmenší dvoujádrový komunikátor Sony

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
mohy

Použitelný systém...

Příspěvek od mohy » 03 úno 2015 23:49

Zdravím odborníky. Jsem (ne) hrdý a nespokojený majitel Xperie U. Mám ho od O2, mám v něm oficiální android 4.0.4 a kdybych téměř před každou akcí nepoužil task killer, tak je téměř nepoužitelný. Dokázal bych pochopit vadný kus, nebo chybu někde u mně, ale tento telefon je firemní, a máme u nás na firmě 3 tyto telefony a všechny se chovají stejně...naprosto šílené odezvy, občas nečekaný restart, zvoní telefon a nejde přijmout hovor, jelikož se telefon nějak zasekl a podobně. Jsem ochoten spoustu věcí pochopit, ale když chci vytočit číslo a čekám i několik desítek sekund, než mi naskoí dialer, tak to teda ne....
teď mi budete nadávat, že se to zde tisíckrát řešilo, ale..... pročetl jsem diskuze a prý by snad mohl pomoct neoficiální android JB. Rád bych to zkusil a stáhnul si ho, ale dle místních odkazů jsem se dostal XDA forum, kde to vypadalo nadějně, ale místo fw do telefonu jsem si do PC stáhnul všelijaké sračky (downloadery, mallwary a podobné svinstva, ale fw ne). Má zde prosím někdo funční odkaz, nebo jiný nápad, jak tento telefon rozumně rozchodit? Děkuji

Jozef Cmar
Administrátor

Re: Použitelný systém...

Příspěvek od Jozef Cmar » 04 úno 2015 00:27

Nainstalovat Android 2.3.7
Obrázek

Mr.Fantastic
Typ zařízení: LG G6 H870DS

Příspěvek od Mr.Fantastic » 04 úno 2015 00:38

Presnejsie
forum.xperia.cz/viewtopic.php?f=47&t=2336
LG G6 H870DS Astro Black + SanDisk Ultra microSDXC 64GB + Marshall Mode EQ + Creative Sound Blaster E3 + OnePlus Power Bank Sandstone Black
LG G4 H815 Ceramic White, SONY Xperia Z Ultra C6833 White, Apple iPhone 4S 16GB Black, Sony Ericsson Xperia Neo MT15i Classic White

RenEdi

Příspěvek od RenEdi » 04 úno 2015 08:24

Na XU je použitelná a stále funkční ROM od DewSwift1

http://forum.xda-developers.com/xperia- ... 6-t2284394

používám tu variantu V6 Lite, Ultralite je možná ještě lepší varianta, sám si doinstaluješ co ti potřeba :sorry:

sosání z Dev-Host není zas až taková porblém, zruš zatržítko u "Download with Dev-Host Download Manager" a použij "Download Now"
bez problému a nějakého svinstva se ti stáhne zip soubor 8)

určitě bych začal nejdříve flash origo ST25i_6.1.1.B.1.100_Sony.ftf a přes ni pak tu upravenou :sorry:

ROM pro odemknutý bootloader (ONLY FOR UNLOCKED BOOTLOADER )
Xperia ArcS, XU, XSP

Autor tohoto vlákna
mohy

Příspěvek od mohy » 04 úno 2015 10:24

Děkuji za odpovědi. Už stahuju JB V7 ultralight. Na firemním počítači mi to stahuje v pohodě, ale na domácím mi to prostě nešlo...
Tak snad to do toho telefonu nějak dostanu, našel jsem k tomu spoustu odkazů s různými postupy, až mi jde hlava kolem =)
Ještě jeden blbý dotaz: proč tam dát nejdříve toto 6.1.1.B.1.100 ? Momentálně tam mám 6.1.1.B.1.54

RenEdi

Příspěvek od RenEdi » 05 úno 2015 09:58

jestli se nepletu tak .100 je poslední ofiko rom

často je v návodech, že nejdříve flashnout originální ROM s ohledem na případné problémy s upravenou rom
máš jistotu, že je telefon zbaven všeho upraveného ( není sice asi tvůj případ ), ale flashnout čistou rom je ztráta cca 5 minut :sorry:

a už ve verzi V5 je psáno, že postaveno na "based on 6.2.A.1.100"

tak jen pro klid "vic už pro funkčnost nemůžeš udělat" :)
Xperia ArcS, XU, XSP

kela96
Facebook profil: Adam Kéla Keltner
Typ zařízení: Xperia XZ

Příspěvek od kela96 » 18 úno 2015 22:42

Přesně jak říká Pepa......2.3.7 mám na svojí XU i s ROOTem a jsem spokojený.....odstraním si pár aplikací, zmrazím nedůležité věci, přes RAM manager navolím více volné paměti (odzkoušeno a funguje) a nově objevenou aplikaci Seeder která má omezovat lagy a taky funguje.....je to telefon srovnatelný s téměř jakýmkoli jiným :) stačí ROOT a funguje báječně :D mohu jedině doporučit ;)
SONY Ericsson W200i
SONY Xperia U ST25i UB & ROOTed Android 2.3.7 GB
SONY Xperia Z1 Honami C6903 ROOTed Android 5.1.1 LP
SONY Xperia XZ Kagura F8331 UB & ROOTed Android 7.1.1 N
Odpovědět

Zpět na „XPERIA U“