Problémy a chyby modelu Xperia Sola

Ovládání telefonu aniž byste se jej dotkli? XPERIA Sola

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět

Sony.j
Facebook profil: http://www.facebook.com/kominek1

Re: Problémy a chyby modelu Xperia Sola

Příspěvek od Sony.j » 29 zář 2012 09:29

Ale já to neobhajuju... jen vybírám mobil pro známou tak se ptám jaké jsou se Solou zkušenosti jelikož sem ji jako jedinou z letošních neměl možnost osobně vyzkoušet. Ale jak vidím tak nebudu riskovat aby mi pak nenadala co sem jí to poradil za křáp. Takže ji doporučím Učko to bude jistota :)

portak

Příspěvek od portak » 29 zář 2012 10:45

Me posledni dobou zlobila jen mala ram... V podstate po stisku tlacitka domu mi znovu nabihal luncher.... Ale docela dost to vyresila app memory booster. Na druhou stranu pri updatech jsem delal jen upgrade u ics udelam plnohodnotny wipe... Ale to neomlouva vyrobce, ze se beznemu uzivateli takhle zpomaly telefon :-) tak si laskave nechte pripominky, ze lide co kritizuju solu jsou...

P.s. Mozna to tak vypada, ale neni to reakce na prispevek nademnou:-)

To sony.j: pockej chvilku na ten ics:-)

solamaster

Příspěvek od solamaster » 29 zář 2012 11:36

Sony.j píše:Ale já to neobhajuju... jen vybírám mobil pro známou tak se ptám jaké jsou se Solou zkušenosti jelikož sem ji jako jedinou z letošních neměl možnost osobně vyzkoušet. Ale jak vidím tak nebudu riskovat aby mi pak nenadala co sem jí to poradil za křáp. Takže ji doporučím Učko to bude jistota :)
Nejlepsi je P z cele rady. Ucko nebrat, to at si znama radsi koupi htc one v, sice jednojadro, ale aspon nebude muset izolepou zalepovat zadni kryt. jinak samsung galaxy s advance, taky neni spatnej. ics pro solu prej bude v pulce pristiho tydne.

Sony.j
Facebook profil: http://www.facebook.com/kominek1

Příspěvek od Sony.j » 29 zář 2012 12:12

Jenže ona chce SONY žádná jiná značka nepřichází v úvahu měla HTC, samsung a to už prej nechce ani vidět. Myslím že U bude ta správná volba, moc se jí libí na paměti ji nezáleží, navíc htv V bych jí nedoporučil v žádným případě jelikož z práce pozoruju že mají flekaté displeje a konstrukce ač kovová taky není nějak extra dobrá (ono se jakoby prohýbá ve spodní části sklo displeje) a samsung bych nedoporučil ani nepříteli hlavně kvůli otřesnému servisu..
Naposledy upravil(a) Sony.j dne 29 zář 2012 12:17, celkem upraveno 1 x.

solamaster

Příspěvek od solamaster » 29 zář 2012 12:14

radsi se s ni rozejdi, dokud je jeste cas. muj nazor je, ze nejlepsi telefony pro zensky dela prave samsung a apple. kup ji treba bilej iphone 5.

portak

Příspěvek od portak » 29 zář 2012 13:47

To je opravdu rada nad zlato.....

Pockej na ics a pak se rozhodni:-)

slanour

Příspěvek od slanour » 03 říj 2012 16:39

to sola master: kde tebe vyhmátli, to nepochopím :lol: Asi z jiné planety no nic, musím, jako už pokaždé napsat, že žádný problém sem se Solou neměl a ani nemám, od doby co sem po reklamaci dostal nový kousek, ani ten zadní kryt nevrže a to už mám telefon 3 měsíce. Akorát s tím šprajcnutím baterie, to je fakt to se mi párkrát stalo, a čeho sem si všiml eště, jak slabé máme vysílače mobilního signálu a jejich dokrývače, vrátil sem se z dovolené z Itálie kde mi Sola vydržela nádherné 4 dny a kousek s vypnutýma datama + asi cca půl až hodinovým používáním foto a kamery viz screen
Obrázek

lovec

Příspěvek od lovec » 07 říj 2012 12:25

to slanour: tak to je slušný a máš v tom ICS?

jinak já co jsem za ty tři dny vypozoroval,tak blbne dotyk když je sola na nabíječce,jinak zatím nic.jo a mám zatím GB.a na ics si asi počkám :-)

Autor tohoto vlákna
Douber
Typ zařízení: Samsung S7

Příspěvek od Douber » 07 říj 2012 15:10

Včera opět výpadek mobilní datové sítě. Signál plný, šlo volat ale internet fungoval až po restartu mobilu. Aktualizoval jsem úvodní post o screeny tohoto problému.
Haló Sony chceme ICS! Protože toho je na 100% chyba SW.

nooba

Příspěvek od nooba » 07 říj 2012 16:21

Tak si tam nahraj tu verzi pro jiný trh a máš klid. Taky jsme to tak udělal. Už mě nebavilo čekat.

slanour

Příspěvek od slanour » 07 říj 2012 16:32

Tohle bylo eště v GB, ICS sem nahodil hnedka po návratu z Itálie a náramně mě to překvapilo, po grafické stránce sem to tak nějak čekal, ale zlepšila se mi svižnost telefonu(nemluvím ani o rychlosti jako spíš o jeho rekacích), jediné co se mi občas sekne je, když novou příchozí zprávu otvírám z lockscreenu, už si ju nemužu přečíst, musím dát zpět tlačítko dostanu se do zpráv a pak si teprv tu příchozí přečtu jo a pak ten známý batery lag, kdy dioda ukazuje nabíjení i když je telefon už dávno nabitý, ale to už bylo u mě aj na GB.

Autor tohoto vlákna
Douber

Příspěvek od Douber » 07 říj 2012 17:14

Nic neoficiálního si tam nahrávat nechci. Mobil je připraven k reklamaci a pokud to ICS nevyřeší, letí z domu.
A tím že si tam nahraju něco co tam nemá co dělat, tak i když to vrátím zpět, nechci riskovat že to v servise jakkoliv poznají. Budu bohužel muset čekat...

Autor tohoto vlákna
Douber

Příspěvek od Douber » 09 říj 2012 20:22

Dnes jen něco pro zasmání. Dnes měl Vodafone potíže v síti a některým uživatelům se mobily nepřihlásily do sítě. http://www.vodafone.cz/o-vodafonu/o-spo ... m-do-site/
Jen zajímavé, že já nic. Tenhle telefon je fakt ultimátní - když to má vypadnout, tak to nevypadne a když to nemá vypadnout, tak to vypadne. :lol:

Arsis
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arsis » 09 říj 2012 20:47

Já bych moc nečekal. :) Telefon bych okamžitě reklamoval a kdo ví, buď Ti přijde ze servisu telefon s vyřešeným problémem a nebo mezi tím vydají ICS. :)

lovec

Příspěvek od lovec » 10 říj 2012 19:53

tak dnes jsem tam šoupnul ICS a ten displej prostě blbne když je mobil na nabíječce,ale ne vždy.

Autor tohoto vlákna
Douber

Příspěvek od Douber » 21 říj 2012 15:50

Tak teď jsem si všimnul další vady na kráse. Není to noc mimořádného ale chci se spíš zeptat. Taky při prvním stisku na nativní kalkulačce to udělá šílený lag? Poté už je vše v pořádku.

Dejwis

Příspěvek od Dejwis » 22 říj 2012 13:10

mě nic...
Osobní mobilní vývoj: Nokia 2110 - Siemens C35i - Sony Ericsson T300i - Sony Ericsson K700i - Sony Ericsson P1i - Sony Xperia Sola - Samsung Galaxy Ace 4 LTE

lovec

Příspěvek od lovec » 25 říj 2012 13:45

tak dnes první samovolnej restart.je ale pravda že jsem telefon dost trápil.

Autor tohoto vlákna
Douber

Příspěvek od Douber » 25 říj 2012 14:22

Dnes ráno mi nešla vypnout Wifina. Mám na ploše tlačítko na vypnutí a zapnutí wifi a i když jsem na něj několikrát ťuknul bylo stále zelené. Ok tak jsem šel do nastavení s domněním že Wifi vypnu tam a následně Beautiful Widgets reinstaluju. jenže ani v nastavení nešla wifi vypnout, prostě posuvník nešel přesunout. Asi tak po minutě se sama vypnula. Buď tam probíhaly nějaké procesy co potřebovali nutně připojení k internetu, nebo nějaký přiblblý bug.

Jeniczech

Příspěvek od Jeniczech » 26 říj 2012 22:01

Tak ani nevím.. Když začnu psát, tak tu bude obrovská plachta a tak Vás toho všeho ušetřím.. Dnes jsem navštívil kamaráda s blbým windows 7 phonem a když jsem viděl, jak mu to plynule běhá, tak jsem se rozhodl.. Du to reklamovat, těch chyb je tam tolik, že to prostě půl roku budu řešit, dokud mě nevrátí peníze.. Do té doby vytáhnu starou 3310 a je klid. A po té? Pravděpodobně Nexus nebo Galaxy SII..
Vlastník Sony Xperia Sola - Poslední produkt, který jsem si od této společnosti pořídil. Naprosto zhnusený přístupem Sony
Odpovědět

Zpět na „XPERIA Sola“