Cyanogenmod CM 11 (Android 4.4 KitKat)

Ovládání telefonu aniž byste se jej dotkli? XPERIA Sola

Moderátor: Moderátoři

interfernet

Re: Cyanogenmod CM 11 (Android 4.4 KitKat)

Příspěvek od interfernet » 28 črc 2014 22:24

Tak Sola jede na Carbon, zatím objevuji a hledám co kde nastavit. Ke stažení jsou 3 verze označené čísly 1, 2, 4 - instaloval jsem nejvyšší, tzn. 4. Víte někdo, co ta čísla znamenají? Nepodařilo se mi tuto informaci najít.
Taky hledám optimální launcher. Launcher3 - nepodařilo se mi přijít na to, jak odstranit widget nebo ikonu. Zkouším kromě Google Launcheru i ADW, Apex a Smart Launcher. Každý umí něco jiného.

Ježura

Příspěvek od Ježura » 28 črc 2014 23:24

Samozřejmě čím vyšší verze, tím novější... Jinak s Launcher 3 neporadím, šel hned pryč a místo něj xperia launcher...
S láskou vzpomínám na zážitky s SE C702, nikdy nepochopím, proč ten telefon ještě funguje :D
Xperia Sola, ROOT,unlocked BL, Carbon ROM Android 4.4.4, pavouk na display

interfernet

Příspěvek od interfernet » 29 črc 2014 16:29

Po prvních dnech zkušenost následující - hodně žere baterku a začíná zadrhávat.... tak nevím. Lanuchery jsem zkoušel všechny, je možné, že mám ROMku zaplevelenou, tak ji asi po nalezení optimální konfigurace ještě jednou přeinstaluju a pak backup.
Jak funguje u vás? Která verze ROM s kterým launcherem?

interfernet

Příspěvek od interfernet » 30 črc 2014 15:29

Včera jsem nahrál carbon-5-pepper, u mně nelze použít, stále padají různé aplikace na chyby, takže návrat na carbon-4-pepper, která pokud si ji člověk nezaplevelí jede docela svižně. První brzdou je asi exchange email, další pak aplikace seznamu. A taky jsem přišel na to, jak mazat zástupce při použití Launcher3. Je nutno mít zapnuto vyhledávání, pak se v horní části obrazovky zobrazuje šedý pruh, který se při přetahování změní na × Odstranit. Volba Odstranit nefunguje, pokud je vyhledávání v nastavení launcheru vypnuto.

SuperMario

Příspěvek od SuperMario » 14 srp 2014 15:46

Čau,
nainstaloval jsem si CM 11 Stable Android 4.4.4 KitKat na moji Xperia Solu a mobil se mi hodně rychle vybíjí a to na něm ani nic nedělám.
Nevíte čím to může být ? Nemůže to být třeba tím,že sem to neinstaloval na Ofiko ROM,ale na jinou neoficiální ROM ?

Jinak jede krásně plynule,u Ofiko ROM sem měl občas chut ten mobil vzít a rozdupat ho :D

MesiahCZ

Příspěvek od MesiahCZ » 15 srp 2014 08:44

Ahoj,

nepises jakou ROM presne (od koho) si pouzil, takze ti nepotvrdim, jestli jsem ji mel a delala to same. Obcas muze pomoct reinstalace, obcas davaji nejake fixy, tak zkus pohledat.
Me osobne to na zacatku taky celkem litalo s KK ROMkama, ale pak to dopadne vsechno stejne a prechazim jinam. Nyni planuji Carbona nebo Slimkat, ale predpokladam, ze to dopadne uplne stejne a budu se vracet pravdepodobne na nejaky JB, se kterym jsem byl asi nejvic spokojeny.
Odpovědět

Zpět na „XPERIA Sola“