Wolf rom v2, kernel a performance control

Ovládání telefonu aniž byste se jej dotkli? XPERIA Sola

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
kitt117

Wolf rom v2, kernel a performance control

Příspěvek od kitt117 » 07 úno 2014 21:05

Dobry den vsem potreboval bych poradit mam Solu s Wolf ROMem v2. Je super hlavne v tom ze je zachovan vzhled sony xperia, vsechny dulezite funkce funguji, ale preci jen tu par problemu je. Zaprve nefunguje notifikacni dioda napr. kdyz mi prijde sms. Nejde podsviceni tlacitek, nejde regulovat jas displaye a posledni maly problem pokud se pohybuju nekde mimo domovskou obrazovku napr. brouzdam po netu nbo jsem v appce a dam tlacitko domu tak se cela domovska obrazovka znovu nacita jako bych tel. znovu zapnul(nic se nedeje jen to trochu zdrzuje). 1) Tak bych potreboval poradit zda-li se to da nejak opravit? 2) Nechal jsem v telefonu zakl. kernel(ten co tam byl, preinstaloval jsem jen rom) tak jestli se to nevyresi nejakym jinym kernelem popr. jakym? a 3) Jak spravne nastavit performance control app aby telefon byl co nejrychlejsi (nejsem v tom uplne jeste zbehly a nerad bych neco zvoral)? Dekuju moc vsem co se snazej ,,laikovy´´ pomoct :)

lulinak
Facebook profil: nikdy....

Re: Wolf rom v2, kernel a performance control

Příspěvek od lulinak » 08 úno 2014 15:05

mam wolfa taky a zatim spokojenost, uvidime casem
nacitani uvodni obrazovky pri brouzdani je normalnim, ma to jen 512 pameti a to je velmi malo, i kvuli tomu jsem musel prejit z nenazranyho Firefoxu na Chrome, ktery hospodari s pameti o trochu lip....
jas regulovat zda se nejde, zkus pohledat na ofiko strankach teto Romky jestli neni fix...

Autor tohoto vlákna
kitt117

Příspěvek od kitt117 » 09 úno 2014 12:29

Ok zkusim to jeste ja jsem nejakej fix zkousel ale pri instalaci mi to vzdycky hodilo error nbo se vymazala rom jaki by ji to prepsalo nwm co delam blbe...

Autor tohoto vlákna
kitt117

Příspěvek od kitt117 » 26 úno 2014 16:45

nejdriv mi nesel naistalovat illumination fix ale ted se to podarilo a vse maka jak ma diky moc :)
Odpovědět

Zpět na „XPERIA Sola“