Bootovací animace z modelu Huawei Mate 9 Porsche Design

Generální sekce věnované všemu co výrobce opomněl

Moderátor: Moderátoři

Cikáda

Re: RE: Re: Bootovací animace z modelu Huawei Mate 9 Porsche Design

Příspěvekod Cikáda » 14 dub 2017 20:43

Jozef Cmar píše:No, někdo Vertu, někdo toto, někdo klidně obojí, co je ale důležité - nebude pro to potřebovat žádné racionální důvody. Pokud se vrátím zpátky na začátek - ten telefon není drahý. iPhone se stejnou pamětí stojí 31 tisíc, je drahý? V našich podmínkách ano, pro lidi na západě podstatně méně. Problém je, že většina z vás se na ten telefon (a pravděpodobně na limitovanou edici čehokoliv) bude dívat a zkoumat poměr cena/výkon. Ale limitované edice se tady nikdy nesnaží zaujmout. Cokoliv se zajímavým brandem na sobě má hodnotu větší než bez něj... Ten telefon pro běžného spotřebitele je pekelně drahej. Ale pokud ho chceme hodnotit objektivně, musíme se na něj podívat pohledem spotřebitele, pro kterého je určen. A pro něj objektivně fakt drahý není :).

Paralela s hodinkami - a jaká přirážka je ok a jaká už ne? Kdo to rozhoduje? :). Pointa byla v tom, že jsem přeplatil za zařízení, kde jsem nepotřeboval ani jeho základní verzi. Je na tom něco hrozného, budu odsouzen? :)

Škoda, že nejste ve svých názorech konzistentní... Asi na tom, co tu lidé občas říkají, něco bude... Aneb koho chleba jíš, toho píseň zpíváš...

Už se k tomuto tématu nebudu vyjadřovat. :)

Odesláno z mého F8131 pomocí Tapatalk

Jozef Cmar
Administrátor

Re: Bootovací animace z modelu Huawei Mate 9 Porsche Design

Příspěvekod Jozef Cmar » 14 dub 2017 21:40

No, to jsem se toho dozvěděl. Škoda, že takto nediskutujete v sekcích o telefonech Sony. Jediné, co tady vždy vyvolá diskuzi je Huawei :). Na neděli budu muset nachystat něco zajímavé, zatím to vidím na DTEK 60
Obrázek

Chcete podpořit náš web XPERIA.cz? http://www.xperia.cz/ostatni/1633-donat ... porite-nas

Líbí se vám krásný widget na mém telefonu? Stáhněte si Motorola Command Center.

David Rajtr

Příspěvekod David Rajtr » 14 dub 2017 21:57

Jde o to že Huawei by jste snad obhajoval ikdyby neměl displej. A i u Sony se dokáže ta diskuze rozvášnit.
Xperia X, XA, XZ, Z3 Tablet Compact

Jozef Cmar
Administrátor

Příspěvekod Jozef Cmar » 15 dub 2017 06:42

No bez urážky, ale když čtu vaše posty, tak vy byste Sony obhajoval i kdyby kromě toho displeje telefon neměl baterii a tlačítka :). Slepota je k ničemu...
Obrázek

Chcete podpořit náš web XPERIA.cz? http://www.xperia.cz/ostatni/1633-donat ... porite-nas

Líbí se vám krásný widget na mém telefonu? Stáhněte si Motorola Command Center.

David Rajtr

Příspěvekod David Rajtr » 15 dub 2017 09:27

Ano mám rád Sony a pro mě má hodně pozitiv ale nemám problém najít chyby každý telefon je má.
Xperia X, XA, XZ, Z3 Tablet Compact

Zpět na „Úpravy, obecné návody a tuning“