Bootovací animace z modelu Huawei Mate 9 Porsche Design

Generální sekce věnované všemu co výrobce opomněl

Moderátor: Moderátoři

Jozef Cmar
Administrátor

Bootovací animace z modelu Huawei Mate 9 Porsche Design

Příspěvekod Jozef Cmar » 12 dub 2017 21:59

Už několik dní testuji pravděpodobně nejdražší klasický mobilní telefon, který si můžete zakoupit na našem trhu. Jedná se o Huawei Mate 9 Porsche Design, limitovanou edici mého současného hlavního telefonu. Ta nabízí upravený vzhled telefonu, 6 GB operační paměti nebo 256 GB interního úložiště. Start telefonu provází pěkná bootovací animace, kterou jsem z telefonu dokázal dostat a upravil ji pro telefony Sony XPERIA.

Nakonec se ukázalo, že samotné zkopírování bootovací animace z telefonu bylo mnohem složitější než následná úprava rozlišení a přepsání pár textových hodnot. Nicméně to není důležité, hlavní je, že bootovací animace je připravena pro telefony Sony XPERIA s rozlišením displeje 1920 x 1080 pixelů. Pro její aplikaci samozřejmě potřebujete root, pokud soubor budete kopírovat ručně, nezapomeňte pak správně nastavit oprávnění. Jak se vám tato animace líbí?

rozlišení 1920 x 1080 - http://depositfiles.com/files/qdlwar5is
rozlišení 2560 x 1440 - http://depositfiles.com/files/31srm40jf

[youtube]pDHdZT7v-es[/youtube]

Obrázek
Obrázek

Chcete podpořit náš web XPERIA.cz? http://www.xperia.cz/ostatni/1633-donat ... porite-nas

Líbí se vám krásný widget na mém telefonu? Stáhněte si Motorola Command Center.

Pepousek

Re: Bootovací animace z modelu Huawei Mate 9 Porsche Design

Příspěvekod Pepousek » 12 dub 2017 23:09

@Jozef Cmar
Jožo, ať se nezlobí, ale ta animace je - hrůza děs! :D
SONY XPERIA X 7.0 FW 34.2.A.2.47 - SwiftKey
(Dříve - Sony Xperia Z, Z2, Z3)
Samsung Galaxy Tab 2 7.0 (GT P3110) RESURRECTION REMIX-5.0.2
LG G Pad 8.3 Android 5.0.2
Hodinky Huawei Watch
ASUS ZenFone 2 Laser 32GB 6.0.1

Jozef Cmar
Administrátor

Příspěvekod Jozef Cmar » 13 dub 2017 09:53

Taky možnost :). Tak v Porsche Design věci vidí jinak :)
Obrázek

Chcete podpořit náš web XPERIA.cz? http://www.xperia.cz/ostatni/1633-donat ... porite-nas

David Rajtr

Příspěvekod David Rajtr » 14 dub 2017 02:46

Tak on celý ten Mate 9 v Porsche Design je předražený děs.
Xperia X, XA, XZ, Z3 Tablet Compact

Jozef Cmar
Administrátor

Příspěvekod Jozef Cmar » 14 dub 2017 10:27

O tom chystám video a ne, objektivně není. Jen se na tu cenu musíme podívat jinak :)
Obrázek

Tronn

Příspěvekod Tronn » 14 dub 2017 11:19

Nejlepsi je ze nemusime :D
PD je pro urcitou sortu lidi. Problem je jestli tahle sorta bude ochotna kupovat tohle nalepene na Huaweii :D

Animace mi neprijde tak spatna jako spis nudna. O nicem. I Sony je na tom lip.
Nejlepsi bootovaci animaci ma stejne Motorola :)

Martin Zicha

Příspěvekod Martin Zicha » 14 dub 2017 11:38

Porsche Design a Huawei?? Tady je něco špatně. To je to samý jako dát AMG paket na Škodovku a říct si za to cenu Rolls Royce :-D

David Rajtr

Příspěvekod David Rajtr » 14 dub 2017 12:22

Jozef Cmar píše:O tom chystám video a ne, objektivně není. Jen se na tu cenu musíme podívat jinak :)

Ne tu cenu to prostě neobhájí. Nejlepší prostě vzít Mate 9 Pro a člověk ušetří asi 15 tisíc a je to to samý jen nemá nějakou blbou nálepku Porshe Design.

rychlin

Re: RE: Re: Bootovací animace z modelu Huawei Mate 9 Porsche Design

Příspěvekod rychlin » 14 dub 2017 12:44

Jozef Cmar píše:O tom chystám video a ne, objektivně není. Jen se na tu cenu musíme podívat jinak :)

Mně se líbí to "objektivně není"
Jožko moc dobře víš, že si v tvé pozici nemůžeš dovolit psát plně objektivně :) Takže i kdyby byl PD totální propadák, jako že za tu cenu je, tak vždy to bude z tvé strany objektivně super. Určitě víš, co tím chci říct :)

David Rajtr

Příspěvekod David Rajtr » 14 dub 2017 13:32

Mě jen příjde žen pan Jozef nemůže psát negativa na telefony od Huawei prostě to musí zahrát nějak do autu jakože to je zaměřený na nějakou sortu lidí nebo že se nato musí dívat jinak stejný to bylo i s Huawei Nova.

Jozef Cmar
Administrátor

Příspěvekod Jozef Cmar » 14 dub 2017 17:17

Jsem rád, že se diskutuje. A ne, není drahý... Drahý je pro někoho, kdo se na něj dívá jako na obyčejný telefon. A ano, já sám bych jej v současné situaci nikdy nekoupil, ten rozdíl peněz za to nestojí, když normální Mate 9 stojí polovinu. Ale je tady problém - Mate 9 Porsche Design fakt není pro běžné zákazníky. Potenciální zájemci o PD telefon se na cenu dívat nebude a když ano, bude spíše nízká, ne naopak. My třeba sami ani ten telefon nikde ve světě neprodáváme, prodávají ho jen PD butiky. A tam běžní lidé také většinou nenakupují...
Obrázek

David Rajtr

Příspěvekod David Rajtr » 14 dub 2017 18:11

Já v tom prostě vidím obyčejný telefon s nálepkou Porshe Design. A jestli podle vašeho komentáře chápu tak si ten telefon koupí jen pár set s prominutím dutohlavů jinak to nejde nazvat kteří ten telefon budou mít jen k tomu aby mohli machrovat že mají nějakou značku, jenže je tu problém že to je pořád Huawei takže když někam příjde a bude machrovat "Hele já mám telefon od PD" tak se mu někdo jiný vysměje. "Nojo ale je to Huawei, to já si koupil iPhone 7 Plus v Jet Black který je lepší protože je to Apple a ještě byl levnější." Jinak jak myslíte větu "My třeba sami ani ten telefon nikde ve světě neprodáváme, prodávají ho jen PD butiky." píše to tu vůbec pan Cmar?

Jozef Cmar
Administrátor

Příspěvekod Jozef Cmar » 14 dub 2017 18:48

No o distribuci se nestará Huawei, prostě to není zboží, co by mělo být v každém obchodě. Koupí si to lidi, co na to mají, důvody můžou být různé (a hrůzné). Každý prostě nechce telefon, co má 100 milionů lidí. Kdybych měl na výplatní pásce o dvě nuly víc, koupil bych si ho taky. Proč? Proč ne...

Když bych to řekl jinak - taky jsem si koupil Scania Watch Black Griffin, ač to jsou jen Sony hodinky se třemi ciferníky navíc a byly výrazně dražší proti běžné verzi a vlastně jsem je k ničemu nepotřeboval, protože jsem ani hodinky nenosil. Proč jsem je kupoval? Prostě se mi líbily, tak jsem cenu a užitnost neřešil a koupil je. Nechci se celý život dívat na cenu a přemýšlet, jestli to nejde levněji a jestli to má smysl. A ne, nejsem dutohlavec, jen nejsem omezenec :)
Obrázek

Cikáda

Příspěvekod Cikáda » 14 dub 2017 19:20

Ale význam slova "objektivně" byste znát mohl, když už víte, kdo je a není omezenec.

Ad paralela se SW 3. Ta je sice pěkná, ale pokud se pamatuji dobře, tak tam nebyla přirážka k ceně tak vysoká... Takže srovnání trošku kulhá...

A ne, nerad vám kazím radost, ale když někdo bude mít o dvě nuly víc na výplatní pásce, tak si koupí Vertu. Proč? Proč ne... ;) IMHO tam je ta cena pochopitelnější. (Navíc to, že to vyrábí Huawei, tomu taky dvakrát neprospěje.)

Odesláno z mého F8131 pomocí Tapatalk

Tronn

Příspěvekod Tronn » 14 dub 2017 19:36

Ja nevim ale kdyz koukam na tohle tak se musim smat :D

http://mobil.idnes.cz/huawei-mate-9-pro ... lefony_vok

At uz je to jak chce ale pokud rozdil v designu je male logo na zadech a logo u sluchatka...tak to mi prijde jako lacina ojedinelost :)

Ocenil bych kdyby se tu Mate 9 Pro prodaval.Peknej kousek hw. Ale naopak PD mi prijde hnusnej hlavne diky tomu napisu. Vypada to jako OEM vyrobek ala Prestigio.Proste jen natisknout a hotovo :D

Jozef Cmar
Administrátor

Příspěvekod Jozef Cmar » 14 dub 2017 19:46

No, někdo Vertu, někdo toto, někdo klidně obojí, co je ale důležité - nebude pro to potřebovat žádné racionální důvody. Pokud se vrátím zpátky na začátek - ten telefon není drahý. iPhone se stejnou pamětí stojí 31 tisíc, je drahý? V našich podmínkách ano, pro lidi na západě podstatně méně. Problém je, že většina z vás se na ten telefon (a pravděpodobně na limitovanou edici čehokoliv) bude dívat a zkoumat poměr cena/výkon. Ale limitované edice se tady nikdy nesnaží zaujmout. Cokoliv se zajímavým brandem na sobě má hodnotu větší než bez něj... Ten telefon pro běžného spotřebitele je pekelně drahej. Ale pokud ho chceme hodnotit objektivně, musíme se na něj podívat pohledem spotřebitele, pro kterého je určen. A pro něj objektivně fakt drahý není :).

Paralela s hodinkami - a jaká přirážka je ok a jaká už ne? Kdo to rozhoduje? :). Pointa byla v tom, že jsem přeplatil za zařízení, kde jsem nepotřeboval ani jeho základní verzi. Je na tom něco hrozného, budu odsouzen? :)
Obrázek

David Rajtr

Příspěvekod David Rajtr » 14 dub 2017 19:49

Já kdybych měl na výplatní pásce o dvě nuly víc tak bych si nekoupil něco kde jen dvě slova zvednou cenu telefonu o 18 000 když se dají investovat do lepších věcí je to to samé jako Pandora.

David Rajtr

Příspěvekod David Rajtr » 14 dub 2017 20:03

Jozef Cmar píše:No, někdo Vertu, někdo toto, někdo klidně obojí, co je ale důležité - nebude pro to potřebovat žádné racionální důvody. Pokud se vrátím zpátky na začátek - ten telefon není drahý. iPhone se stejnou pamětí stojí 31 tisíc, je drahý? V našich podmínkách ano, pro lidi na západě podstatně méně. Problém je, že většina z vás se na ten telefon (a pravděpodobně na limitovanou edici čehokoliv) bude dívat a zkoumat poměr cena/výkon. Ale limitované edice se tady nikdy nesnaží zaujmout. Cokoliv se zajímavým brandem na sobě má hodnotu větší než bez něj... Ten telefon pro běžného spotřebitele je pekelně drahej. Ale pokud ho chceme hodnotit objektivně, musíme se na něj podívat pohledem spotřebitele, pro kterého je určen. A pro něj objektivně fakt drahý není :).

Paralela s hodinkami - a jaká přirážka je ok a jaká už ne? Kdo to rozhoduje? :). Pointa byla v tom, že jsem přeplatil za zařízení, kde jsem nepotřeboval ani jeho základní verzi. Je na tom něco hrozného, budu odsouzen? :)

iPhone 7 za 31 000 je drahý a tohle je ještě dražší. A nikdo to nebude zkoumat poměrem cena výkon ale tím že to jen Mate 9 Pro s nálepkou PD. Ještě bych pochopil kdyby to bylo max o 5000 drazši než normální Mate 9 Pro ale ne o 18 000. Jinak pro západ to neni tak drahý a přesto lidi kupují telefony třeba jen do deseti tisíc.

Jozef Cmar
Administrátor

Příspěvekod Jozef Cmar » 14 dub 2017 20:11

No jenže ten zájemce vůbec nebude řešit, jestli ten telefon má nějakou neznačkovou sestru nebo bratra se stejnými funkcemi a vzhledem. Sám píšete, že ještě 5000 by bylo ok. Kde se bere ta hranice? 6000 už ne?
Obrázek

David Rajtr

Příspěvekod David Rajtr » 14 dub 2017 20:21

Tak většinou limitovane edice bývají o něco dražší většinou jsem se setkal s 25% nárustem ceny ale ne se 100%.

Zpět na „Úpravy, obecné návody a tuning“