Fórum Xperia.cz 0.1b

Vše o zařízeních Xperia na jednom místě

Generální sekce věnované všemu co výrobce opomněl

Moderátor: Moderátoři

#64037
Před pár dny na internet unikl nový launcher z modelu Sony XPERIA T s Androidem 4.1.2 Jelly Bean. Tento launcher se mi velmi líbí, funguje dostatečně rychle a navíc konečně nabízí možnost jednoduché změny počtu obrazovek dle vlastního uvážení v rozmezí 1 až 7. Do telefonů z letošního portfolia a Androidem 4.0.4 je instalace velmi jednoduchá, stačí si stáhnout samotný launcher a v telefonu zvolit možnost instalovat. Dojde k upgrade původního launcheru a za pár vteřin je hotovo. U CyanogenMod je ale problém, launcher standardně nainstalovat nelze a problémy dělají také některé telefon z portfolia roku 2011. Sice jsem na internetu našel balíček, co to měl řešit, pro mě se ale nakonec ukázal nefunkční, proto jsem si udělal vlastní. Otestoval jsem jej zatím na 4 telefonech a funguje naprosto bez problémů... Instaluje se přs Recovery menu, alternativně také můžete odpovídající soubory překopírovat do odpovídajících složek a nastavit jim správná oprávnění. Metoda přes Recovery menu je ale mnohem rychlejší a vyzkoušená. Níže přikládám i pár snímků a video, abyste mi věřili, že vše funguje... Každý prosím napište, zdali vám balíček fungoval či nikoliv, nezapomeňte taky připsat typ vašeho telefonu...

download - https://docs.google.com/open?id=0B_d8uW ... lNtODc0YW8Obrázek

Obrázek
#64361
Nefunguje mi tlačítko pro menu jak hard i soft (Navigation bar) pouze v úvodní ploše. Všude jinde jsou funkční všechna tlačítka (včetně tl. menu). Nevím jestli je to chyba jen pro můj model X10i nebo i pro ostatní. Proč jsem si toho nevšiml dřív nevím, ale přehrál jsem i rom a bohužel .Mrkněte na to prosím.
#68928
Funguje na st21i CM10 svižně a moc mu to sluší (verze FXP203).
Stavacíci ale nenahradí. Myslím tým že zůstanou v telefonu oba.
Bohužel jeden problém je a to v docku. Ikonky jsou jakoby rozsypané

Obrázek Obrázek Obrázek

Škoda protože mě po instalaci svou funkčností hodně překvapil. Pracuje se sním fakt parádně - co na videu není poznat.
Teď musím přijít na to jak ho odstranit.
#69205
Pokud máš root jakože s CM10 určitě, tak v nějakém souborovém manažeru co podporuje root najeď do system/app/a vymaž home.apk (stejná ikonka domečku jako když ti telefon dá na výběr mezi xperia launcherem a trebuchetem).
Jde to třeba přes ES file manager, ale musíš si v nastavení až dole povolit práva roota.