Huawei P10 Lite v modré verzi je krásný

Aneb mobilní telefony nevyrábí jen Sony

Moderátor: Moderátoři

Jozef Cmar
Administrátor

Huawei P10 Lite v modré verzi je krásný

Příspěvekod Jozef Cmar » 14 kvě 2017 08:04

Na současném trhu se nachází stovky mobilních telefonů s operačním systémem Android. Liší se výbavou, cenou a samozřejmě také designem a konstrukcí. Dnes vám ukážu telefon, který po stránce vzhledu skutečně exceluji a považuji jej za jeden z nejkrásnějších telefonů letošního roku. Jedná se o Huawei P10 Lite v modrém provedení, na které si výrobce skutečně dal záležet. Mně osobně se líbí dokonce více než modrý Huawei P10...

Proti modelu Huawei P10 je totiž nižší model Huawei P10 Lite modrý skutečně kompletně a to se mi líbí více. Přední strana nabízí poněkud tmavší odstín modré a působí decentně, zadní strana je světlejší a provedení je velmi atraktivní. Dlouhou dobu jsem musel na modré provedení Huawei P10 Lite čekat, ale vyplatilo se to. Ze současných mobilních telefonů mě napadá jen jeden přístroj, který by u mě mohl porazit tento model v oblasti vzhledu - Sony XPERIA XZ Premium Bronze Pink. Ta na fotografiích vypadá rovněž úchvatně a myslím si, že naživo to nebude horší. Třeba se mi jednou podaří vyfotit oba telefony společně, nová vlajková loď společnosti Sony Mobile se na trh dostane už za pár týdnů. Jak se vám líbí Huawei P10 Lite Sapphire Blue?

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Obrázek

Chcete podpořit náš web XPERIA.cz? http://www.xperia.cz/ostatni/1633-donat ... porite-nas

Líbí se vám krásný widget na mém telefonu? Stáhněte si Motorola Command Center.

Tronn

Re: Huawei P10 Lite v modré verzi je krásný

Příspěvekod Tronn » 14 kvě 2017 08:30

No nerekl bych ze by ta ruzova Xperka byla nejaka pecka...ale tak proti gustu.

Jo vcera sem videl tenhle modrej Huawei.Fakt peknej.Taky se mi libi vic nez klasicka P10 v modre (i kdyz zase neprakticky sklo).
Jen skoda ze za ty penize je na tom telefonu zajimava jen barva.

David Rajtr

Příspěvekod David Rajtr » 14 kvě 2017 10:34

Ta barva je opravdu pěkná. Jinak za mě je asi z Huaweie nejhezčí P10 v zelené.
Xperia X, Xperia XZ, Xperia XZ Premium, Xperia Z3 Tablet Compact

Tronn

Příspěvekod Tronn » 14 kvě 2017 10:53

No doporucuju na tu zelenou mrknout v realu.Rozhodne nevypada tak "zelene" jak na obrazkach :D Pro me zklamani.Spise takova stribrno zelena.To ta modra s tou strukturou je imho zajimavejsi(P10) a ta modra u P10L nejpeknejsi.

Jozef Cmar
Administrátor

Příspěvekod Jozef Cmar » 14 kvě 2017 11:10

Zelenou P10 jsem ještě naživo pořádně ani neviděl, tam se vyjádřit nemohu... Ta xperka na některých fotografiích vypadá jako bronzová a to je pro mě moc fajn barva.
Obrázek

Chcete podpořit náš web XPERIA.cz? http://www.xperia.cz/ostatni/1633-donat ... porite-nas

Líbí se vám krásný widget na mém telefonu? Stáhněte si Motorola Command Center.

Honza7521

Příspěvekod Honza7521 » 14 kvě 2017 12:25

Hm ta modrá P10 lite vypadá moc pěkně. Taková královská modř by se mi na Xperii XZ Premium líbila.
Jinak tady je článek i s videem, který jste určitě někteří viděly http://www.mobilmania.cz/bleskovky/vyzk ... fault.aspx
a že bych tam viděl růžovou? No nevím, ale vidím spíše světlý bronz, ale asi jsem barvoslepý. A nebo také hra se světlem.

Tronn

Příspěvekod Tronn » 14 kvě 2017 20:22

Ja zelenou videl v MP v Santovce.

Tady je za zajimavou cenu. Sice max shop prodava hlavne sedivky ale u toho tu ma vylozene nekolikrat napsane ze se jedna o CZ distribuci.Ale o 1500 nizsi cena nez bezne.

https://www.max-shop.cz/huawei-p10-lite ... ibuce.html

Tronn

Příspěvekod Tronn » 26 kvě 2017 15:56

Tak mam P10 Lite v te modre doma. Opravdu pekny telefon. Libi se mi vic jak klasicka P10... v ktere vidim proste iP7 :D

Hned prvni prekvapeni. Nema usb-c. Ani me nenapadlo to zjistovat pac sem myslel ze kombinace: Radoby TOP vyrobce + rok 2017 + prestrelena cena = minimalne usb-c :D

Jinak baterka drzi jak krava, display vynikajici a fotak klasika. Za dobryho svetla zadnej problem. Interier s horsim svetlem mazanice.

verbatim

Příspěvekod verbatim » 26 kvě 2017 16:10

Ad P10 a jeho podobnost s iP7- naprostý souhlas, ale jistě se tady najde jeden pán, co nám bude vysvětlovat, že bychom asi měli jít na oční, protože to tak prý není :D

U P10lite bych tedy to USB-C očekával tak nějak , vzhledem k ceně, automaticky... Překvapen

Stanin

Příspěvekod Stanin » 28 kvě 2017 17:50

Pěkný mobil, ale já té značce nevěřím. Stačí mi vidět, jak se přítelkyni seká Honor 7 Lite. U tohoto to do roka čekám taky.
A podoba P10 s iP 7 tam je jen hodně vzdálená :)

Tronn

Příspěvekod Tronn » 28 kvě 2017 19:34

To bude spis problem u tve pritelkyne. Myslim tim hlavne v tom konkretnim kusu. Nerikam ze by EMUI bylo nejodladenejsi a nejrychlejsi UI ale rozhodne se radi k tem nejlepsim. V tomhle sem nemel nikdy problem. Ani u P9 Lite coz je ekvivalent H7 Lite.
U tech je spis problem ty 2GB RAM. To uz je na dnesni dobu nic moc hlavne z pohledu multitaskingu.

U P10 Lite vse beha slusne. Nekdy jde poznat slabsi procesor. Snapdragonu se proste nevyrovna. Spise bych ho radil k MTK.
P10L by byl super nastupce P9 Lite v hezcim baleni a adekvatni upgradu po hw strance. Skoda ze to Huawei opet zazdil cenou. Takovych 7.5k by tomu telefonu sluselo paradne. A ne dat za 7.5k zbytecnost jmenem P9L 2017...trochu na palici.

Ale ona ta cenova politika Huaweie je uz delsi dobu celkem nezajimava.Vsecko zachranuje aspon Honor...

Stanin

Příspěvekod Stanin » 02 čer 2017 11:31

Zkoušel jsem i reset do továrního nastavení a i tak se seká. Foťák je pomalý, galerie je pomalá (při přetočení displeje aby si člověk šel pomalu udělat kafe, než se ráčí přetočit). Je to na reklamaci?

Tronn

Příspěvekod Tronn » 02 čer 2017 17:42

Muze ti odchazet neco uvnitr. Me se to stalo u Note 4.Fungoval ale vsecko bylo pomale a zasekane. I po tovarku. Pak se zacal i restartovat a podobne. Tam odchazely pameti ci co. Hodne lidi s tim melo u N4 problem. Klidne to muze byt i tvuj problem. Na AF si na to nekdo stezuje? Ze by to bylo jen zmrsenym fw?

Zpět na „Zajímavosti od konkurence“