Huawei P10 Lite v modré verzi je krásný

Aneb mobilní telefony nevyrábí jen Sony

Moderátor: Moderátoři

Jozef Cmar
Administrátor

Huawei P10 Lite v modré verzi je krásný

Příspěvekod Jozef Cmar » 14 kvě 2017 08:04

Na současném trhu se nachází stovky mobilních telefonů s operačním systémem Android. Liší se výbavou, cenou a samozřejmě také designem a konstrukcí. Dnes vám ukážu telefon, který po stránce vzhledu skutečně exceluji a považuji jej za jeden z nejkrásnějších telefonů letošního roku. Jedná se o Huawei P10 Lite v modrém provedení, na které si výrobce skutečně dal záležet. Mně osobně se líbí dokonce více než modrý Huawei P10...

Proti modelu Huawei P10 je totiž nižší model Huawei P10 Lite modrý skutečně kompletně a to se mi líbí více. Přední strana nabízí poněkud tmavší odstín modré a působí decentně, zadní strana je světlejší a provedení je velmi atraktivní. Dlouhou dobu jsem musel na modré provedení Huawei P10 Lite čekat, ale vyplatilo se to. Ze současných mobilních telefonů mě napadá jen jeden přístroj, který by u mě mohl porazit tento model v oblasti vzhledu - Sony XPERIA XZ Premium Bronze Pink. Ta na fotografiích vypadá rovněž úchvatně a myslím si, že naživo to nebude horší. Třeba se mi jednou podaří vyfotit oba telefony společně, nová vlajková loď společnosti Sony Mobile se na trh dostane už za pár týdnů. Jak se vám líbí Huawei P10 Lite Sapphire Blue?

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Obrázek

Chcete podpořit náš web XPERIA.cz? http://www.xperia.cz/ostatni/1633-donat ... porite-nas

Líbí se vám krásný widget na mém telefonu? Stáhněte si Motorola Command Center.

Tronn

Re: Huawei P10 Lite v modré verzi je krásný

Příspěvekod Tronn » 14 kvě 2017 08:30

No nerekl bych ze by ta ruzova Xperka byla nejaka pecka...ale tak proti gustu.

Jo vcera sem videl tenhle modrej Huawei.Fakt peknej.Taky se mi libi vic nez klasicka P10 v modre (i kdyz zase neprakticky sklo).
Jen skoda ze za ty penize je na tom telefonu zajimava jen barva.

David Rajtr

Příspěvekod David Rajtr » 14 kvě 2017 10:34

Ta barva je opravdu pěkná. Jinak za mě je asi z Huaweie nejhezčí P10 v zelené.
Xperia X, Xperia XA, Xperia XZ, Xperia Z3 Tablet Compact

Tronn

Příspěvekod Tronn » 14 kvě 2017 10:53

No doporucuju na tu zelenou mrknout v realu.Rozhodne nevypada tak "zelene" jak na obrazkach :D Pro me zklamani.Spise takova stribrno zelena.To ta modra s tou strukturou je imho zajimavejsi(P10) a ta modra u P10L nejpeknejsi.

Jozef Cmar
Administrátor

Příspěvekod Jozef Cmar » 14 kvě 2017 11:10

Zelenou P10 jsem ještě naživo pořádně ani neviděl, tam se vyjádřit nemohu... Ta xperka na některých fotografiích vypadá jako bronzová a to je pro mě moc fajn barva.
Obrázek

Chcete podpořit náš web XPERIA.cz? http://www.xperia.cz/ostatni/1633-donat ... porite-nas

Líbí se vám krásný widget na mém telefonu? Stáhněte si Motorola Command Center.

Honza7521

Příspěvekod Honza7521 » 14 kvě 2017 12:25

Hm ta modrá P10 lite vypadá moc pěkně. Taková královská modř by se mi na Xperii XZ Premium líbila.
Jinak tady je článek i s videem, který jste určitě někteří viděly http://www.mobilmania.cz/bleskovky/vyzk ... fault.aspx
a že bych tam viděl růžovou? No nevím, ale vidím spíše světlý bronz, ale asi jsem barvoslepý. A nebo také hra se světlem.

Tronn

Příspěvekod Tronn » 14 kvě 2017 20:22

Ja zelenou videl v MP v Santovce.

Tady je za zajimavou cenu. Sice max shop prodava hlavne sedivky ale u toho tu ma vylozene nekolikrat napsane ze se jedna o CZ distribuci.Ale o 1500 nizsi cena nez bezne.

https://www.max-shop.cz/huawei-p10-lite ... ibuce.html

Zpět na „Zajímavosti od konkurence“