Fórum Xperia.cz 0.1b

Vše o zařízeních Xperia na jednom místě

Odolná XPERIA Active získala stylového nástupce

Moderátor: Moderátoři

Ačkoliv telefony roku 2012 s dvoujádrovými procesory si přímo říkají o použití nového Androidu Ice Cream Sandwich případně Jelly Bean, někdo možná chce dále využívat starší Android ve verzi 2.3.7 (vyšší rychlost, kompatibilita s více Wi-Fi modemy a podobně). Z tohoto důvodu najdete v tomto tématu odkaz na nejnovější dostupný Android 2.3.7, který byl vydán. Návod se průběžně aktualizuje, takže vždy stáhnete nejnovější verzi.

1. stáhněte a nainstalujte si Flashtool - viewtopic.php?f=54&t=9878
2. stáhněte si firmware pro váš telefon - http://xperiadownload.cz/index.php/xper ... load=35:go (mirror - https://docs.google.com/file/d/0B_d8uWG ... sp=sharing )
3. stažený soubor přesuňte do složky firmware tam, kde jste instalovali FlashTool v kroku jedna
4. vypněte telefon, spusťte FlashTool, zvolte možnost Flash a vyberte vámi stažený firmware
5. potvrďte ok, připojte telefon ve flashovacím režimu (vypnutý telefon při současném držení tlačítka snížení hlasitosti)
6. a vyčkejte na dokončení aktualizace, máte funkční telefon s nejnovějším dostupným firmwarem na bázi Androidu 2.3.7

Obrázek
Ahoj přešel jsem na android 2.3.7 vše funguje jak ma uvidime jak budu spokojen věřím že dobře, ale chci se zeptat když někomu volam a nebo mi vola a chci položit telefon tak se mi nezobrazi obrazovka musim jej vybudit tlačitkem a pak odemknout. je to normální ? díky
Dobrý den. chtěl jsem se zeptat nejde nějak manuálně nahrát do telefonu android 2.3.7 při stávájícím A. 4.1.2 ? s nejnovější verzí jsem silně nespokojen a rád bych něco méně náročného. Přes program flashtool mi to hlásí error že nemám ovladače nebo tak něco. děkuji
a kde sa pise o zapinani ? Pise sa potvrďte ok, připojte telefon ve flashovacím režimu (vypnutý telefon při současném držení tlačítka snížení hlasitosti), cize mas vypnuty telefon, drzis volume - a pripojis kabel k PC a k telefonu za sucasneho drzania volume - a ked saspusti Flash, volume pustis