Problem

Odolná XPERIA Active získala stylového nástupce

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
zabiska92

Problem

Příspěvek od zabiska92 » 16 zář 2014 11:31

Mám problém se zapnutím telefonu. Nejdřív mi blbnul FB tak jsem ho aktualizovala prez obchod android jako je v kazdem sony. Jenze mi to nechelo nabehnout a trvalo to dlouho, tak jsem telefon polozila a pichla ho na nabijecku protoze mel uz jen 1 procnto a kdyz jsem se vzbudila tak byl telefon vypnuty. Ted nejde zapnout a porad sviti kontrolka nabijeni ikdyz na nabijecce neni a zapnout porad nejde. :( Nevite nekdo co by s tim mohlo byt?

jeskli11
Facebook profil: http://facebook.com/jeskli
Kontaktovat uživatele:

Re: Problem

Příspěvek od jeskli11 » 19 zář 2014 21:21

Vaše zařízení je zřejmě takzvaně "bricknuto" (dostanete se pouze na zapínací animaci). To se však dá u zařízení Sony a Sony Ericsson snadno vyřešit.

1. Stáhněte Sony PC Companion a nainstalujte jej.
2. Spusťte program Sony PC Companion, který jste si stáhla v prvním kroku a klikněte na "Spustit" u sekce "Zóna Support Zone".
3. Vyčkejte, než se stáhne a otevře" Zóna Support Zone".
4. Zvolte "Spustit" u sekce "Aktualizace softwaru telefonu/tabletu".
5. Klikněte na "opravit telefon/tablet".
6. Řiďte se instrukcemi programu.
7. Pokud vše proběhlo v pořádku, máte znovu plně funkční telefon. :Yahoo!: Pokud ne, připojte telefon na nabíječku, počkejte, než se nabije a zkuste to znovu.

Kompletní videonávod (ne ode mne) najdete zde :wink:
Jéňa Skrbek - Ten, co má Xperii go :)

začátečník

Příspěvek od začátečník » 20 zář 2014 13:58

uz jsem neco podobnyho resil a chce to hlavne mit urcite nabitou baterku.ja osobne bych jeste pred pouzitim SUS vyndal a opet vlozil baterku a zkusil zapnout telefon.kdyz nebude zadna reakce tak zkusit jinou baterku.bez baterky nabite min na 50% je risk se do toho poustet!
ray-BL-odemknuty,gin2jellybean a jine fičurky a pohoda!

Cigi0072

Příspěvek od Cigi0072 » 11 říj 2014 15:15

mám podobný asi podobný problém při spuštení telefonu se zasekl na počátečním logu a nelze nic delat a na to jak vyndat baterku jsem nepřišel

svobinojiri

Příspěvek od svobinojiri » 14 říj 2014 18:15

Osobně doporučuju tzv."Hard reset"To asi málo kdo používá,ale funguje.Dlouze držet tlačítko zapnutí a zvýšení hlasitosti-napřed zavibruje jednou"restart",vydržet a zavibruje 3x"vypnutí",pak znova zapnout..Pokud jste se dostali do tohoto stavu zkoušením alternativní rom,pak SEUS nebo flashtool.Pokud je unlock booloader,tak jednoznačně flashtool.Mě nikdy nezklamal při "bricknutí"

svobinojiri

Příspěvek od svobinojiri » 14 říj 2014 18:19

Jo,jinak baterku vyndat nelze,nebo lze(nedoporučuju),ale není důvod.Od toho je ten"hard reset"Funguje jako vyndání baterky
Odpovědět

Zpět na „XPERIA Go“