Originální černé pouzdro pro model XPERIA Go vypadá výborně

Odolná XPERIA Active získala stylového nástupce

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Jozef Cmar
Administrátor

Originální černé pouzdro pro model XPERIA Go vypadá výborně

Příspěvek od Jozef Cmar » 30 říj 2014 11:40

Sony XPERIA Go rozhodně není novinkou, na trhu tento telefon najdeme již dva roky a za tu dobu si telefon získal přízeň mnoha zákazníků. Ačkoliv se jedná o odolný telefon, otázku vhodného pouzdra není vhodné podcenit. Sám jsem kdysi používal pouzdro od společnosti Krusell, až před pár týdny jsem ale objevil originální černé pouzdro pro model XPERIA Go a na žluté verzi přístroje vypadá fantasticky. Tentokráte se nebudu zbytečně rozepisovat, sami můžete pouzdro posoudit na níže publikovaných fotografiích. Osobně se mi ale černo-žlutá barevná kombinace velmi líbí a docela mě mrzí, že třeba XPERIA Z3 Compact se ve žluté barvě neprodává. Jak se vám pouzdro líbí? U jakého pouzdra pro model Sony XPERIA Go jste nakonec zakotvili? Osobně mě také mrzí, že na trhu chybí nástupce modelu Sony XPERIA Go. Velmi kompaktní odolný telefon s vysokým výkonem by se mi líbil. Sice na trhu je model XPERIA Z1 Compact, ta je ale cenově zaměřena přeci jenom výše a její design se nemusí nutně líbit každému.

článek - http://xperia.cz/prislusenstvi/1599-ori ... da-vyborne

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Obrázek

d2d

Re: Originální černé pouzdro pro model XPERIA Go vypadá výbo

Příspěvek od d2d » 30 říj 2014 11:48

Přesně takové jsem používal a osvědčilo se nejvíce. Nacvakavaci praskaly a když spadl tak stejně z krytu vypadl nebo spadl na nekrytý roh.

kedar76

Příspěvek od kedar76 » 04 pro 2014 21:51

Ahojky kde prosím sehnat děkuji

mkj

Příspěvek od mkj » 04 pro 2014 23:12

Vlez na http://www.aliexpress.com/
vyhledej klíčová slova: xperia go cover
zamáčkni tlačítko 1 piece only a Free shipping
a nediv se cenám.

PS: mám tam přes 150 nákupů, je to spolehlivé, ultralevné a koupíš tam stejné zboží jako v ČR za tří až desetinásobek. Jen si asi měsíc počkáš. Právě jsem objednal 3 kusy ochranné fólie na Nexus3 za 0.93 USD s dopravou zdarma. No, nekup to :-)
Odpovědět

Zpět na „XPERIA Go“