Sony XPERIA Go získala v Antutu 11746 bodů

Odolná XPERIA Active získala stylového nástupce

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Jozef Cmar
Administrátor

Sony XPERIA Go získala v Antutu 11746 bodů

Příspěvek od Jozef Cmar » 07 črc 2015 22:48

Každý týden nainstalujeme aplikaci Antutu Benchmark do některého telefonu Sony XPERIA, občas jej navíc nainstalujeme také do zajímavých telefonů od konkurence. Dnes se ale podíváme do historie našeho oblíbeného výrobce a konkrétně na model XPERIA Go. Ten kdysi nabízel spoustu výkonu, disponoval totiž dvoujádrovým procesorem a v kombinaci s nízkým rozlišením displeje nabízel solidní rychlost. Podpora ale nebyla úplně nejlepší, především vydání Androidu 4.1.2 Jelly Bean výrobce odkládal a nic na tom nemění ani skutečnost, že v tom byl docela nevinně. Sony XPERIA Go se ale pořád dá velmi dobře používat a jelikož komunita na XDA je velmi aktivní, vychází pro tento telefon stále nové zajímavé ROM, které naplno využívají její potenciál. Antutu Benchmark sice ukázal pouze 11746 bodů a na hry není XPERIA Go skutečně nejvhodnější, jinak se ale jedná o velmi rychlý telefon, který ještě nedávno moje maminka používala jako hlavní přístroj. Plnohodnotný nástupce tohoto stylového odolného telefonu stále postrádám a když vidím rozměry současných telefonů Sony XPERIA, tak v letošním roce se nástupce nedočkám. Jak vzpomínáte na rychlost modelu XPERIA Go? Byla pro vás dostatečná?

článek - http://xperia.cz/ostatni/2012-sony-xper ... 11746-bodu

Obrázek

Obrázek
Obrázek

adam

Re: Sony XPERIA Go získala v Antutu 11746 bodů

Příspěvek od adam » 08 črc 2015 10:40

Právě kvůli rychlosti jsem teď Xperii Go vyměnil. Na začátku byla rychlost dostatečná, ale v poslední době už zkrátka nestačila. Neoficiální ROM by asi pomohla, chci ale, aby telefon fungoval tak, jak má, i s oficiální ROM. Jinak na nástupce Xperie Go také marně čekám...

Milhauz

Re: Sony XPERIA Go získala v Antutu 11746 bodů

Příspěvek od Milhauz » 11 črc 2015 18:45

Jejda . Přesně takový jsem ještě nedávno měl . Tedy ještě mám , ale bez krytky sluchátek .
Bohužel nepřežil výlet v pračce na 40°C :( .
Spokojen jsem byl až do aktualizace na fazoli. Pak šlo hledání satelitů GPS do kytek . To tehdy Sony pos..lo.
Go jsem měl primárně jako telefon do přírody, na kolo, do práce (prach,kentus) .
Alternativní ROM pomohla (Pro změnu pak zas zlobilo sdíleni 3G) .
Pračka vše vyřešila .
Odpovědět

Zpět na „XPERIA Go“