Problémy a chyby modelu XPERIA Go

Odolná XPERIA Active získala stylového nástupce

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět

Zub

Re: Problémy a chyby modelu XPERIA Go

Příspěvek od Zub » 12 dub 2013 17:45

To máš štěstí. Mě nepomohlo ani to. A těch chyb se přidává čím dál víc. Škoda mluvit

marconnis
Facebook profil: https://www.facebook.com/marccosdi

Příspěvek od marconnis » 29 dub 2013 13:27

GOučko mam 3/4 roku, pres servis (mel jsem prvne spatny kus) je bezproblemu az na tu baterku...ach jo, kdyby tam byla dvakrat tak silna byl by to uzasny telefon. tim ze ho nabijim skoro kazdy den ta baterka dostava urcite kapky. zda se mi totiz ze hodne slabne. vsimam si ze vydrzi cim dal mene

Miguel

Příspěvek od Miguel » 29 dub 2013 13:50

Zkus použít aplikaci Night Clock, já ji mám asi 2 měsíce a zatím si nemůžu stěžovat.

https://play.google.com/store/apps/deta ... xvY2siXQ..

Nabíjecí přehled
Jsou tři fáze nabíjení (rychlé nabíjení, kruhové nabíjení a dobíjení) baterie pro splnění plného nabytí, které pomůžou prodloužit životnost baterie.
Telefon přejde do sledovacího nabíjecího procesu, když připojíte nabíječku. Upozorňovací tón ohlásí dokončené nabíjení a zpráva o upozornění, aby se telefon zbytečně nenabíjel dál, se objeví v upozorňovací liště.

Karlos_Brno

Příspěvek od Karlos_Brno » 29 dub 2013 18:26

Marconnis: nebo se mrkni do menu - aplikace - spustene aplikace a jestli ti bezi proces USBOTG :Search:

To je poradny zrout, dela to ze ti fon funguje jako flashka pro pripojeni k PC a me se zapne vzdycky kdyz znovu zapnu fon. :crazy:

Karlos_Brno

Příspěvek od Karlos_Brno » 08 kvě 2013 20:22

Hm ... mam taky dotaz jestli to taky nekomu dela:

Kdyz dam "Vypnout" telefon, tak jedine co to udela, tak ze se hned restartuje a zas nabehne ... :%)
Mam ICS 4.0.4 - 6.1.1.B.1.10

nanule

Příspěvek od nanule » 11 kvě 2013 08:57

Joo, přesně tohle mi dělalo Go taky. Vypnout se podaří až na druhý pokus.

ohnizmar

Příspěvek od ohnizmar » 31 kvě 2013 13:08

Zdravím. Chci se zeptat, je možnost dostat na fotky datum a čas pořízení? V telefonu se to pochopitelně zobrazuje, ale v PC není u fotky žádná informace. U starýho w810i se mi normálně na fotce datum zobrazil, ale tady jsem v nastavení nic takovýho nenašel. Díky

tomas.kontakt

Příspěvek od tomas.kontakt » 03 čer 2013 11:02

mno já jsem vypnul všechny pro mě zbytečné aplikace a telefon mi drží v normálním provozu 3 dny. Používám telefon k práci, tzn. denně tak hodina volání, pár sms, e-mail (zapínám data pouze při stahování pošty a pak vypnu), pár minut internet, když je čas a chuť, tak muzika do sluchátek.. Jo a vypnul jsem 3G síť..

zdechi

Příspěvek od zdechi » 11 črc 2013 00:04

zdravim GO mam uz asi 3 mesiace bateria drzi vpohode to GPS je problemove ale po precitani co tu vacsina pise ze to fixne ICS pravdupovediac nemam sajnu co to je kedze toto je moj prvy smartfon a mam este jeden problem a to ze pri zatazeni grafiky konkretne nejaka poriadna hra napr dungeon hunter tam mi hra bud strasne seka alebo mi zhodi hru a vypne ju a pritom je telefon neskutocne horuci konkretne pod fotakom neviem ci tam je procesor alebo co ci to je prehrievanie teda fakt neviem takze nejaka rada ci reklamacia alebo oprava alebo co mam robit ?

samice

Příspěvek od samice » 24 srp 2013 11:39

Zdarec lidi
chtěl jsem se zeptat jestli někdo nemá podobný problém.....nebo neví jak ho odstranit.
Pokaždý když zapnu WI-FI se mi telefon skoro okamžitě vypne a následovné zapnutí trvá třeba i 1-2 hodiny :o
Jen si rozsvěcí displej jako při normálním zapnutí a zase zhasíná.

PS: problém "vyřešen" dnes ráno. Už nejde zapnout vůbec. Takže jde na reklamaci.

koudy71

Příspěvek od koudy71 » 27 srp 2013 15:13

Dobrý den no zatím si až tak nemůžu stěžovat , ale už mě to trápí dost dlouho , JAK POSKLÁDAT KONTAKTY, aby se prvně zobrazilo příjmení . Adresář v telefonu je podle jména . U ics to šlo přepnout proč to nejde i u JB. Díky moc za radu

lucas18

Příspěvek od lucas18 » 06 led 2014 18:10

Čau,chci se vás zeptat co mám dělat když mi nejede Sony Xperia Go prostě jsem byl na internetu kámoš mi poslal na Facebook zprávu a najednou se celej mobil seknul a pochvíli vypnul a doted nejde zapnout nevěděl by někdo z vás proč tomu tak je ??? :D :D

Díky oc za odpověd at už je jakákoliv :D :D

krenda

Příspěvek od krenda » 09 led 2014 23:20

Zdravím všechny, jsem s tímto mobilem spokojený nade vše! krom výdrže baterky nemám s ničím takřka problém, jen v poslední době mě hrozně trápí displej mobilu. Jsou chvíle, kdy velmi špatně a nepřesně funguje ovládání, měl jsem na mobilu ochranou folii, která byla už velmi opotřebená a poškrábaná, myslel jsem si, že to je tím ale bohužel ne. Nějakou dobu funguje normálně a pak BUM a dělá si co chce. Všiml jsem si, že to dělá třeba když je na displeji sebemenší vlhkost (když voláte delší dobu a je displej zarošený od ucha). Má s tím někdo nějaká zkušenosti? nebo mám rovnou posílat na reklamaci. Mobil většinou restartuji a pak zase nějakou dobu šlape. Díky

PS: pokud se to už někde řešilo, omlouvám se ale nenašel jsem to

Dvojbob22

Příspěvek od Dvojbob22 » 06 dub 2015 14:18

Zdravim resim mensi problem, pri telefonovani je spatne sliset druha strana zkousel sem nejaky programky na zesileni zvuku ale nejak asi bud nefungujou nebo je nastavuji spatne, jdemi o to jak toto odstranit jestli vymenou sluchatka nebo nejakou aplikaci treba prehranim SW v Go..
Aktualni v FW 4.1.2 build:6.2.A.1.100
Dik za nejaky napad.

pajoneer

Příspěvek od pajoneer » 06 dub 2015 21:21

Ja by som tam nahral naspäť android 2.3.7, to bola jediná slušná rom čo ako-tak fungovala. Ale myslím si, že ani to nepomôže, bola by to skôr len taká kozmetická úprava, pretože to sluchátko je dosť na figu spravené kvôli vode odolnosti. Tlmí samo seba.
Odpovědět

Zpět na „XPERIA Go“