Fórum Xperia.cz 0.1b

Vše o zařízeních Xperia na jednom místě

Krásné telefony, které ale u nás oficiálně nekoupíte...

Moderátor: Moderátoři

Sony XPERIA Neo L se po několika letech opět vrátila do naší redakce, moje švagrová totiž přešla na model Sony XPERIA Z1 Compact a původní telefon míří do zaslouženého důchodu. Ještě předtím jsem se ale rozhodl, že zkusím do telefonu nainstalovat nějakou lepší ROM. První pokusy moc úspěšné nebyly, telefon má totiž pokažený bootlaoder a aktualizace skrze Flashtool nefunguje. Zatím tedy spoléhám na Android 4.1.2 Jelly Bean. Jak se vám ROM líbí?

Jedná se kombinaci CyanogenMod ROM v desáté verzi a několika doplňkových úprav, mezi kterými mě nejvíce zaujal použitý launcher. Přiznám se, že podobné řešení potkávám poprvé a moc rychle jsem si na něj nezvykl. Ani reakce ROM jako takové nejsou zrovna stoprocentní a ačkoliv se bavíme o starším telefonu, jeho potenciál je zkrátka větší a umí fungovat lépe. To je také hlavní důvod, proč jsem tuto ROM nakonec ze svého telefonu odstranil a pokračuji v hledání. Pro modely XPERIA Neo a XPERIA Neo V je výběr ROM prakticky nekonečný, model Sony XPERIA Neo L se ale globálně neprodával a zájem vývojářů byl mnohem lepší. Kdo z vás někdy tento telefon viděl naživo?

článek -

zdroj - http://forum.xda-developers.com/showthr ... ?t=2217269

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek