Samovolné restartování telefonu

Sociální komunikátor v mnoha barvách

Moderátor: Moderátoři

Eiffel

Re: Samovolné restartování telefonu

Příspěvek od Eiffel » 29 říj 2013 10:14

Tak se mi podařilo zbavit se legálně tohoto krámu a již si nic od značky SONY nekoupím, tedy telefon. Měl jsem štěstí na lidi na prodejně. Pochybuji o tom že takto budou vstřícní všude, ale hlavně většina z vás již má po půlroční době od koupě. Tak se tu mějte hezky a pevné nervy. Pány zvu na pivo :beer: a dámy na rande :Rose: . O:-) :oops: :D

Autor tohoto vlákna
fredge

Příspěvek od fredge » 29 říj 2013 19:04

Gratuluji !!! :Yahoo!: :Yahoo!: :Yahoo!: :Yahoo!: :Yahoo!:

Já zkoušela též odstoupit od smlouvy a bylo mi rečeno,že to nelze,pokud mám reklamaci neuznanou.Chce to asi zkusit více prodejen.
Eiffel v jakém městě jsi uspěl s reklamací ?

Veru

Příspěvek od Veru » 31 říj 2013 16:24

Měla jsem stejný problém (samovolný restart, hlavně při hovorech, ale i v klidu)
Telefon byl na reklamaci 4x, pokaždé se stejným výsledkem (závada se neprojevila, bylo provedeno tovární nastavení), při prvním hovoru se telefon opět restartoval.
Mazala a formátovala jsem paměťovku, dva dny fugovala bez veškerých apk (pak se zase restartoval)
Až mi konečně nějaká dobrá duše poradila nechat vyměnit simku (měla jsem ji už kolem sedmi let)
V O2 mi sice zase řekli, že je to určitě kvůli nějakým aplikacím, nicméně 13.10. simku vyměnili a od té doby mám pokoj.

Takže zkuste vyměnit simky.. a nedejte se!! :D
Držím palce :)

Eiffel

Příspěvek od Eiffel » 04 lis 2013 11:34

Výměna SIMky bala první věc kterou jsem udělal a pomohlo asi na 14dní. :evil: :evil: :evil: No jsem rád že tohle již nemusím řešit. Můj nový telefon konkurenční značky žádné takové problémy nemá. :Yahoo!: :Yahoo!: :Yahoo!:

subaru728

Příspěvek od subaru728 » 16 bře 2014 21:54

Zdrávím, Xperia Miro je moje třetí Sony Xperia. A mohu říct že tento problémměli všechny Xperie. Moje První Xperia L šla hned po zakoupení na reklamaci a reklamace byla uznána hned na poprvé. Opravdu tento problém způsobují aplikace stažené mimo google play. Teda mě to způsobují :) . Měl jsem HTC a s takovýmto problémem jsem se nesetkal. Doporučuji aplikaciXperia Diagnostic z google play, ta vám zobrazí detaily o restartování.

Eiffel

Příspěvek od Eiffel » 18 bře 2014 03:41

Dovoluji si nesouhlasit. Ke konci jsem tam měl již jen6!!! aplikací a vše z google play. Navíc jsem je minimálně používal. Až když si mysleli že mám po půlroční době kdy mohu vyměnit telefon uznali že je neopravitelná chyba v OS. Mojí partnerce jsem nainstaloval stejné aplikace a ta s ním dodnes nemá problém, takže .....

Platinum

Příspěvek od Platinum » 18 bře 2014 21:22

co chces, telefon za par šup sa ani nediv ked tam das 2-3 appiek a uz to restartuje. telefon to nezvlada a preto restartuje ma to asi kazdy druhy stym problem :D

Wenkowan I

Příspěvek od Wenkowan I » 05 dub 2014 20:53

Já ho mám skoro rok a s žádným problémem jsem se nesetkal :Yahoo!: asi špatný kus no :unknown:
Odpovědět

Zpět na „XPERIA Miro“