Samovolné restartování telefonu

Sociální komunikátor v mnoha barvách

Moderátor: Moderátoři

Autor tohoto vlákna
fredge

Samovolné restartování telefonu

Příspěvek od fredge » 02 čer 2013 20:25

Dobrý den,
Mám telefon Xperia Miro asi měsíc a několikrát do týdne se mi samovolně restartuje buď při hovoru nebo i když je v klidu.Nevíte někdo prosím čím by to mohlo být ?Nebo nedělá to někomu totéž tento typ?Máme totiž 2 tyto telefony v rodině a restartují se bohužel oba :-(.
Díky za každou radu.

zahryCZ

Re: Samovolné restartování telefonu

Příspěvek od zahryCZ » 08 čer 2013 21:42

Jaké aplikace tam mas nainstalované?
Jak dlouho to dělá od koupi nebo po instalaci. nějaké aplikace b

Zkus to dat do továrního nastavení a neinstaluj tam žádný aplikace a jestli to bude pokračovat tak už nevím. :) :D

ray
Bydliště: W Building 1-8-15, Konan, Minato-ku, 108-0075 Tokyo, Japan
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ray » 08 čer 2013 21:58

To vypadá na nějakou APK. Takže postup viz. výše.

Eiffel

Příspěvek od Eiffel » 25 čer 2013 11:29

Mám stejný problém a odeslal jsem i na reklamaci, ale jim to zrovna nedělalo. Tohle restartování bude asi problém této značky obecně. Po Siemensu mám jen Eriksony a následné značky a dělalo mi to skoro u všech. Mám nainstalováno pár základních aplikací, ale takový Elm nemohl to mít že jsem tam něco nacpal. Někdy na nějakou dobu pomohlo přehrát soft, ale vždy se to začalo vracet. Uvidím co to nyní udělá. Dali tam tovární nastavení a zatím klid. Bohužel asi jen na nějakou dobu. Příště již asi tuto zančku nebudu kupovat. Jo a kámošovi to u Samsungu dělalo taky a tam mu ihned dali jiný telefon. Je to o přístupu servisu.

Eiffel

Příspěvek od Eiffel » 15 črc 2013 13:50

Tak šel telefon na druhou reklamaci. Již se to někdy po amovolném restartu hodilo do továrního nastavení a málem jsem zaspal do práce. Telefon k prdu!!! :evil: :evil: :evil:

Eiffel

Příspěvek od Eiffel » 18 črc 2013 19:23

Dnes mi přišel a hned šel zase na reklamaci :evil: :evil: :evil: :O: :O: :O: Ze srvisu se vrátil v horším stavu než přišel. Zažádal jsem o odstoupení smlouvy do půl roku. Pokud mi vyhoví tak tahle sračka značka :bad: :bad: :bad: u mne má útrum.

Eiffel

Příspěvek od Eiffel » 01 srp 2013 18:27

Koukám že si tu vedu aám konverzaci. :D :D :D No telefon opět vrátili s tím že se JIM ŽÁDNÉ!!!!!!!! závady neprojevily. A to jsem měl i kontrolu obsluhy v prodejně. Opravdu ve firmě ARVATO ze Stochova pracují debilové prvního řádu. Nechtějí uznat jedinnou chybu a závadu. Aspoň že již funguje zámek a funkce Domů. Jsem zvědav jak dlouho. :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

kilinka

Příspěvek od kilinka » 21 srp 2013 20:09

od dubna 2013 vlastním tento telefon a již ho mám právě potřetí na reklamaci.Stále stejný problém během hovoru se telefon vypne a zase hned zapne ani pin to nechce.1.reklamace vada se v servisu neprojevila přehrání sw,2.reklamace-vadný flex kabel k sim, 3.reklamace právě probíhá. Vždy po reklamaci telefon chvilku šlape 7-14 dní a pak se to zase opakuje.Nemá někdo stejný problém?

Eiffel

Příspěvek od Eiffel » 30 srp 2013 01:31

Jistě. Píši si tu o tom delší dobu zcela sám.

Autor tohoto vlákna
fredge

Příspěvek od fredge » 02 zář 2013 09:06

Ahojky dlouho mi nikdo neodepsal,tak jsem se sem nevracela ....
Tak jak jste na tom s reklamací?Já už má Miro 2x vrácený ze servisu a stále mi dělají jen tovární nastavení,že se závada neprojevila.

kilinka

Příspěvek od kilinka » 02 zář 2013 19:40

já stále čekám jak dopadne třetí reklamace,mají to tam již 14 dní a to v tuto dobu mi to už 2 krát vrátili.Jakmile budu vědět více určitě se ozvu.Každopádně je to to hrozný přístup, člověk vypadá jako když si vymýšlí apod.

Autor tohoto vlákna
fredge

Příspěvek od fredge » 02 zář 2013 22:10

JJ a člověk už neví jak jim tu závadu dokázat .....JJ dej určitě vědět ,taky dám vědět až se mi vrátí z reklamace.Ale už očekávám stejnou odpověď,že se závada neprojevila.To by mě fakt zajímalo ,jak ty telefony testují.A co dělat dál,když to opět neuznají,nemáte někdo zkušenost ?

kilinka

Příspěvek od kilinka » 03 zář 2013 20:27

Mě rovnou řekli v prodejně O2 že není divu že se závada neprojevila jelikož ty technici mají takové množství telefonů že na jeden telefon mají čas tak cca 3 min. tak co můžou za takovou chvilku objevit? Taky se jim tam vrací podle mě stále stejné telefony viz.my že?

Autor tohoto vlákna
fredge

Příspěvek od fredge » 04 zář 2013 09:29

Hmm...tak to je taky pěkný.A ve kterém městě jsi telefon reklamovala?V které prodejně?

Meichel

Příspěvek od Meichel » 04 zář 2013 11:09

Mám SE Xperia Active. Problém s restarty řeším neustále a vždy při hovoru. Už 2x se mi vrátil, že se závada neprojevila. Nyní si každý restart zapisuju a to už cca 5 měsíců. pak jim to pošlu i s tím seznamem. U Sony, když jsem jim kvůli tomu volal, zadali IMEI telefonu do servisu, na dlouhodobé testování až ho pošlu. Tak jsem zvědavej. Zatím jsem se k tomu nedostal. Jinak jsem pokročilý uživatel, telefon je úplně v továrním nastavení a dělá to stejně, tudíž chyba HW.

kilinka

Příspěvek od kilinka » 04 zář 2013 11:36

Rokycany prodejna O2.Taky ti to posilaji do Arvata Stochov? Právě jsem si přinesla telefon z reklamace tak opět se závada neprojevila. Pan v prodejně mi ještě poradil jdnou týdně na chvilku vypnout telefon.Já ho vůbec nevypínám.A co ty?Forum budu dále sledovat a utčittě napíšu jak bojuji dál.pevné nervy Lucka

Meichel

Příspěvek od Meichel » 04 zář 2013 11:41

Kravina vypínat telefon! :x Jen tak se to nerestartuje. Zavolejte přímo do SONY, sdělte svůj problém se servisem a oni jim pošlou IMEI vašeho telefonu,aby ho testovali déle. Pak ho jen zašlete a snad to vyjde. A posílejte přímo na Arvato, prodejce můžete vynechat, většinou to totiž zdržuje zbytečně. Arvato vyřizuje servis ani ne týden. :wink:

Autor tohoto vlákna
fredge

Příspěvek od fredge » 04 zář 2013 21:34

Meichel prosím ty už jsi tam někdy volal,že by jsi nám sem napsal kontakt na Sony? Díky :)
Mně už dnes taky napsali, ať si Miro vyzvednu,plánuju o víkendu,že se pro něho zastavím.Tak pak napíšu,ale myslím,že odpověď bude stále stejná...závada se neprojevila.

Jak to budete dál řešit ?

kilinka

Příspěvek od kilinka » 04 zář 2013 21:49

Pokud to bude dělat dál tak fakt už nevím jakdál.Mám tf 4 měs. a z toho 1,5 měs. v opravě a žádné výsledky.

Autor tohoto vlákna
fredge

Příspěvek od fredge » 04 zář 2013 22:08

Nějak se bránit musíme,přeci si to nenecháme líbit.
Odpovědět

Zpět na „XPERIA Miro“