CHYBA s odosielaním správ

Nejlevnější XPERIA roku 2012 přináší verzi s podporou dvou SIM

Moderátor: Moderátoři

zoobaby

CHYBA s odosielaním správ

Příspěvekod zoobaby » 24 úno 2017 11:17

Dobrý deň,
prosím poraďte mi. Mám telefón Sony Xperia Tipo. Keď posielam viacej SMS naraz, po niekolkýchodoslaných správ mi vyskočí hlásenie: "com.sonyericcson.conversations Odosiela sa velký počet správ SMS. Ak chcete pokračovať, vyberte možnosť OK. " Pritom sa už neodosielajú žiadne správy, všetky sú odoslané a ajtak mi vypíše že sa odosiela vela správ. Potom musím každú po jednom znova odoslať a odkliknúť v tejto hláške OK a potom sa odošle.
Poraďte mi prosím keďže potrebujem pri svojej práci odosielať hromadne vela správ. Ďakujem

vitvalecka

Re: CHYBA s odosielaním správ

Příspěvekod vitvalecka » 24 úno 2017 12:17

Jde o bezpečnostní pojistku v systému. Je to pochopitelné - hromadné odesílání velkého množství zpráv jednou aplikací je podezřelé chování.

Můžeš zkusit na posílání SMS využít nějakou aplikaci třetí strany. Tohle zabezpečení bude ale asi na úrovni systému, takže je otázka, jestli ti to vůbec pomůže.

Odesláno z mé Xperie Z3 Dual pomocí Tapatalk.
Moje kousky: SE T300 -> Nokia 3310 -> SE K750i -> SE C510i -> Xperia S -> Xperia SP -> Xperia Z1 -> Xperia Z3 Dual
Domácí ZOO: Nokia 3310 - SE T300 - SE T610 - SE K510i - SE K700i - SE K750i - SE K770i - SE K800i - SE C510i - SE W200i - Xperia X10i - Xperia mini pro - Xperia Arc S - Xperia U - Xperia S - Xperia SP - Xperia Z1 - Xperia Z1 Compact - Xperia E1 - Xperia Z3 Compact - Huawei P8 Lite - Xperia Z3 Dual - Xperia Z5 Dual
RIP: Xperia T

Zpět na „XPERIA Tipo/Tipo dual“