Telefón je stále v núdzovom režime

Nejlevnější XPERIA roku 2012 přináší verzi s podporou dvou SIM

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Gaaspi
Typ zařízení: Xperia Tipo

Telefón je stále v núdzovom režime

Příspěvek od Gaaspi » 01 črc 2017 00:44

Omlúvám sa adminom že som to postol do inej témy ale keď som googlil ohľadne toho tak ma to hodilo rovno do tej. Až neskôr som zbadal že sú tu rozdelené sekcie pre všetky typy. Takže stručne problém: Telefón je stále v núdzovom režime. Aj po reštarte aj po úplnom resete na factory settings ajtak nabehne len v núdzovom. Ako sa dá spraviť ho normálne? Skúšal som aj cez ten Sony PC companion recovery software ale keď pripojím mobil cez USB nereaguje ako keby som nič nepripojil. Dá sa s tým ešte niečo? Do servisu to už nechcem dávať lebo hodnota telefónu je menšia ako samotná oprava ale rád by som ho spojazdnil.

Cikada
Typ zařízení: Xperia X Performance

Re: Telefón je stále v núdzovom režime

Příspěvek od Cikada » 01 črc 2017 01:21

Nouzový režim se spustí tak,že na "vypnout" pouze neklikneš,ale podržíš. Ven z něj by měl stačit jen obyčejný restart, ale zkus to "vypnout" podržet (mluvím o té nabídce ve vypínacím menu, ne klávese).

Odesláno z mého F8131 pomocí Tapatalk

Tronn

Re: Telefón je stále v núdzovom režime

Příspěvek od Tronn » 01 črc 2017 08:49

Nemas zaseknute tlacitko volume dolu? Tohle sem resil u znameho ma Samsungu. Spadnul mu telefon a zaseklo se mu to tlacitko. Pak se mu pozdeji telefon restartoval a od te doby se z bezpecnyho rezimu nedostal... museli sme to tlacitko vytahnout... prekerni situace :D
Odpovědět

Zpět na „XPERIA Tipo/Tipo dual“