Problémy se signálem na SIM 1 u Tipo Dual

Nejlevnější XPERIA roku 2012 přináší verzi s podporou dvou SIM

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Čuk

Problémy se signálem na SIM 1 u Tipo Dual

Příspěvek od Čuk » 28 črc 2013 12:55

Všiml jsem si u své XTD, že téměř vždy(v99%) je signál na SIM1 slabší než na SIM2, což jsem pozoroval na mnoha místech kde jsem se nacházel. Nejdříve mě napadlo že je to dáno tím, že ve slotu 1 mám kartu Vodafone a ve 2jce kartu O2, což je samozřejmě nesmysl, a hned jsem ho vyloučil, už jen proto že jsem vlastnil před tím dual od Samsungu kde se dostupnost a kvalita obou operátorů víceméně pravidelně střídala. Přesto jsem karty ve slotech prohodil, a opět je situace stejná na SIM1 je signál slabší a taky kolísá,..... máte s tím někdo nějaké zkušenosti, a případně nějakou radu? (číslo sestavení mám 11.0.A.6.5) Díky

Autor tohoto vlákna
Čuk

Re: Problémy se signálem na SIM 1 u Tipo Dual

Příspěvek od Čuk » 12 srp 2013 19:26

No jak vidím, tak to bude problém asi jen mého kusu :pardon: Pro jistotu jsem ještě koupil další sim, aby v obou slotech byli stejní operátoři a problém pořád stejný(i jsem je prohodil), no snad mně v servisu neodbydou nějakým hloupým tvrzením že závada se neprokázala, či něčím podobným. Ps: Kdysi jsem odešel od Erika kvůli tomu, že jsem měl několik poruchových telefonů po sobě, od té doby jsem měl několik Nokií a dva Samsungy z toho jeden dual, všechny Nokie i Samsungy byli naprosto bezproblémové a měnil jsem je jen kvůli jejich zastaralosti způsobené časem užívání,....... asi se uchylím opět k Samsungu.... škoda že jsem nepoučitelnej, mohl jsem ušetřit minimálně čas, a možná i nějakou kačku :lol:

Roman1

Re: Problémy se signálem na SIM 1 u Tipo Dual

Příspěvek od Roman1 » 14 kvě 2015 14:43

Dobrý den,mám problém se silou signálu u slotu pro SIM 1.I když přehodím simky tak vždy té co je jako SIM 1 signál kolísá od 0 až po maxmum.
Co se tím dá dělat?
Odpovědět

Zpět na „XPERIA Tipo/Tipo dual“