Samovolné resetování Tipo Dual

Nejlevnější XPERIA roku 2012 přináší verzi s podporou dvou SIM

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Jirka M

Samovolné resetování Tipo Dual

Příspěvek od Jirka M » 13 říj 2013 18:02

Ahoj všichni,
před měsícem jsem koupil Tipo Dual a jsem z toho trochu neštastný. Telefon se sám restartuje minimálně každé dvě tři hodiny, někdy i několikrát za sebou. Vždycky se to zatím stalo když byl v klidu, zamčený nebo nezamčený, je jedno jestli je puštěná WiFi či nikoliv, úplně bez jakýchkoliv souvislostí. Dělal jsem znovunastavení na tovární hodnoty, zkoušel změnit antivir, odinstaloval snad všechny dohrané aplikace ale restartuje se stále.
Mam verzi 4.0.4 a sestavení 11.0.A.6.5.
Pomůže přeinstalování sw či něco jiného nebo to bohužel musím reklamovat? Problém asi není moc rozšířený, konkrétně jsem nic nenašel.
Budu vděčný za jakoukoliv radu či poznámku.
Díky Jirka

mijakhany
Typ zařízení: LG G6 6gb dual

Re: Samovolné resetování Tipo Dual

Příspěvek od mijakhany » 13 říj 2013 18:33

Před reklamací zkus http://www.sonymobile.com/gb/tools/update-service/
Pokyny k instalaci:
Stáhni si instalační sadu do PC.
Spusť stažený soubor a postupuj podle pokynů na obrazovce. :)

Pokud možno si zálohuj data ještě před opravou nebo aktualizaci - můžeš přijít o vše co není uložený na paměťové kartě, ale google zálohuje vše podstatné - kontakty, kalendář atd. pokud máš zapnutou synchronizaci v Nastavení/účty/google :wink:

Autor tohoto vlákna
Jirka M

Příspěvek od Jirka M » 15 říj 2013 18:34

Ahoj,
diky moc za odpoved a za radu. Udelal jsem vse jak jsi mi napsal, vse probehlo hladce, ovsem telefon se opet sam vypina a zapina, tohle se nijak nezmenilo. Dnes opet tak patnactkrat.Tak nevim teda cim to je, baterie ok, vse vypada ok ale holt trva to dal. Budu jeste zkouset, kdyztak dam vedet.
Jeste jednou diky za ochotu.
Jirka

IJK

Příspěvek od IJK » 16 říj 2013 18:50

Pokud dokážeš vyloučit baterii tak jasná reklamace. Jedno Tipo dual máme doma a žádné restarty se nekonají.
Símův axiom: Každý signál se zlepší, připojíme li anténu

Autor tohoto vlákna
Jirka M

Příspěvek od Jirka M » 16 říj 2013 20:00

Vyloucit se asi neda nic, ale baterka se chova bezchybne, kapacita nijak nekolisa, plynule jde dolu a nahoru, fakt v tom problem nevidim. Asi to neni casta zavada, protoze uz jsme prohledal hodne stranek o problemech ale o tomhle ani zminka.

Autor tohoto vlákna
Jirka M

Příspěvek od Jirka M » 04 lis 2013 19:43

Tak telefon se stále restaruje, :( , už mně z toho asi trefí šlak. Ovšem přišel jsem na jednu souvislost, možná někoho napadne co je příčinou a jak to vyřešit.
Zjistil jsem, že k restartům dochazí když tam jsou obě simky (což se u duálu samozřejmě předpokládá), ovšem když jednu vyndám, tak je vše v pohodě, žádný restart, telefon vyšlapuje bez chyb. Mám holandskou a českou.
Tak třeba ještě někoho něco napadne, byl bych moc vděčnej :)
Díky Jirka
Odpovědět

Zpět na „XPERIA Tipo/Tipo dual“