MRTVA SONY XPERIA J

Když menší cena neznamená málo funkcí

Moderátor: Moderátoři

marebu

MRTVA SONY XPERIA J

Příspěvekod marebu » 15 úno 2017 14:57

Zdravim, mohol by niekto detailne poradit ako oživit telefon SONY XPERIA J.
Po zapnuti len zavibruje , rozsvieti sa diodka bud na zeleno alebo na cerveno podla stavu baterie a aj spodne tlacidla svietia.
Zavibruje ale displej nenabehne. Po pripojeni k PC ho ukaze ako prenosne zariadenia SONY XPERIA J prenosny prehravac medii ale obsah telefonu tam nie je. Telefon nie je poškodený , nespadol len pri pozerani videa na youtube sa vypol a už nenabehol.Ďakujem za každú radu , ľuto mi ho je vyhodit aj ked viem že už nema velku cenu.

Disable adblock

This site is supported by ads and donations.
If you see this text you are blocking our ads.
Please consider a Donation to support the site.

verbatim
Re: MRTVA SONY XPERIA J

Příspěvekod verbatim » 15 úno 2017 16:27

Zkoušel jsi z něj vyndat baterii a nechat chvíli tak?

Pak bych zkusil zapnout a když by nešlo, opět bych vyndal baterii na nějakou chvíli a pak přes Xperia Companion provedl Opravu software (připojuje se vypnutý telefon).

Dej vědět.
1. Sony Xperia X + SONY MW 1 (SWHP)

2. Sony Xperia SP + ROOT + SONY MW 1 (SWHP)

3. Sony Xperia E4g + ROOT

marebu

Re: MRTVA SONY XPERIA J

Příspěvekod marebu » 19 úno 2017 16:00

Zdravím, včera som vybral batériu a dnes som ju nasadil.Telefón nenabehol a batéria bola vybitá.Dal som ju nabit.Potom som pripojil cez kabel vypnutý telefon z podržaným tlacidla ovladania hlasitosti.Zacal sa inatalovat softwer ovladaca zariadenia S1Boot.Po chvili SOMC Flash Device nainštalovane a pripravene na použitie.Potom som cez Xperia Companion pripojil telefon, prebehol Xperia software repair.Software version: 11.2.A.0.31-R3E
The software repair completed successfully.
Po tom všetkom je stav telefonu nezmenený.Displej sa nerozsvieti akurat po zapnuti svietia spodné tlačidla , po chvili aj tie zhasnu.Mám podozrenie či bateria nie je k.o ,ked po 3 dnoch ničnerobenia je vybita.Alebo má niekto iný nápad ? Ďakujem.

Disable adblock

This site is supported by ads and donations.
If you see this text you are blocking our ads.
Please consider a Donation to support the site.

Zpět na „XPERIA J“