MRTVA SONY XPERIA J

Když menší cena neznamená málo funkcí

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
marebu
Typ zařízení: HUAWEI G8

MRTVA SONY XPERIA J

Příspěvek od marebu » 15 úno 2017 14:57

Zdravim, mohol by niekto detailne poradit ako oživit telefon SONY XPERIA J.
Po zapnuti len zavibruje , rozsvieti sa diodka bud na zeleno alebo na cerveno podla stavu baterie a aj spodne tlacidla svietia.
Zavibruje ale displej nenabehne. Po pripojeni k PC ho ukaze ako prenosne zariadenia SONY XPERIA J prenosny prehravac medii ale obsah telefonu tam nie je. Telefon nie je poškodený , nespadol len pri pozerani videa na youtube sa vypol a už nenabehol.Ďakujem za každú radu , ľuto mi ho je vyhodit aj ked viem že už nema velku cenu.

verbatim
Typ zařízení: Xperia X lime gold

Re: MRTVA SONY XPERIA J

Příspěvek od verbatim » 15 úno 2017 16:27

Zkoušel jsi z něj vyndat baterii a nechat chvíli tak?

Pak bych zkusil zapnout a když by nešlo, opět bych vyndal baterii na nějakou chvíli a pak přes Xperia Companion provedl Opravu software (připojuje se vypnutý telefon).

Dej vědět.
1. Sony Xperia X + SONY MW 1 (SWHP)

2. Sony Xperia SP + ROOT + SONY MW 1 (SWHP)

3. Sony Xperia E4g + ROOT

Autor tohoto vlákna
marebu
Typ zařízení: HUAWEI G8

Re: MRTVA SONY XPERIA J

Příspěvek od marebu » 19 úno 2017 16:00

Zdravím, včera som vybral batériu a dnes som ju nasadil.Telefón nenabehol a batéria bola vybitá.Dal som ju nabit.Potom som pripojil cez kabel vypnutý telefon z podržaným tlacidla ovladania hlasitosti.Zacal sa inatalovat softwer ovladaca zariadenia S1Boot.Po chvili SOMC Flash Device nainštalovane a pripravene na použitie.Potom som cez Xperia Companion pripojil telefon, prebehol Xperia software repair.Software version: 11.2.A.0.31-R3E
The software repair completed successfully.
Po tom všetkom je stav telefonu nezmenený.Displej sa nerozsvieti akurat po zapnuti svietia spodné tlačidla , po chvili aj tie zhasnu.Mám podozrenie či bateria nie je k.o ,ked po 3 dnoch ničnerobenia je vybita.Alebo má niekto iný nápad ? Ďakujem.
Odpovědět

Zpět na „XPERIA J“