Výměna praského displaye

Voděodolný komunikátor s HD displejem, který stihl rok 2012 jen těsně

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Kobtul

Výměna praského displaye

Příspěvek od Kobtul » 14 dub 2014 20:34

Rád bych se zeptal, jestli někdo z vás už vyměňoval LCD a dotykovou vrstvu v Xperii V?
Kde jste kupovali náhradní díl? Je správně, že u tohodle zařízení je display a dotyková deska jedna součástka?
Mobil mi spadl a horní 2/3 displaye přestaly fungovat.

JakubS

Re: Výměna praského displaye

Příspěvek od JakubS » 22 dub 2014 17:43

Táké se přidám s dotazem zda už to někdo absolvoval. Mám XV ještě v záruce tak jsem dnes volal do Arvata :%) ale tam jsou hrozně tajemný = cenu za displej neřeknou, že nemůžou, prej nejdříve diagnostika. Asi mají představu, že tam telefon pošlu, oni mi udělají po diagnistice cenovej návrh (předpokládám, že to bude raketa) já asi řeknu, že se to už nevyplatí a oni mi ho pošlou s účtenkou za dopravu + diagnostiku zpátky :o Proč jako nemůžou sdělit cenu dílu :fool:

Autor tohoto vlákna
Kobtul

Příspěvek od Kobtul » 22 dub 2014 21:07

Koupil jsem z ebay nový display, ale při opravě jsem byl šikovný a přetrhl si koaxiální kabel, takže teď čekám, až mi přijde nový.
Jinak rozebrání telefonu je relativně snadné, display je jenom třeba před výjmutím pořádně zahřát.

JakubS

Příspěvek od JakubS » 22 dub 2014 21:46

Copak je to asi za tip panelu z Honkongu (ebay) ?? Já to chtěl nechat opravit přes to Avrato (záruka ještě 14 měsíců) ale ta firma je taková nějaká dost zvláštní :no:
Teď jsem našel nějakej servis kde mají uvedeneou cenu za výměnu předního krytu+LCD displej+dotyková plocha/sklo 5194.- což je skoro nová šedivka :o a dělat si iluze o Sony panelu při opravě asi nemá cenu.

Sakra displej v čoudu a za vše v mém případě může démon alkohol :crazy:

teď koukám na Ebay a stejnej prodejce tam má displeje z různým označením = V LT25i VJLS676 - V LT25i TJLS676 - V LT25i OQLS676 - LT25i PQLS676

jsem z toho jelen :fool:

Autor tohoto vlákna
Kobtul

Příspěvek od Kobtul » 23 dub 2014 23:34

Já kupoval z Británie, taky pro to, ze mi to známá přivezla o 3 dny později do ČR tak jsem řešil hlavně rychlost, je to ten za 1116 kc . jinak na zda někdo psal jak by číslo Sony panelu melo přibližně být

Odesláno z mého Nexus 7 pomocí Tapatalk

EDIT: Display úspěšně vyměněný, ale bohužel sharp.

Radiiik

Příspěvek od Radiiik » 22 dub 2015 19:13

Nemáte někdo nějakej postup jak to vyndat ten displej praskl jsem ho ještě víc a nic nevim kde drží... jinak to mam rozebrané celé.. díky za rady :)
Odpovědět

Zpět na „XPERIA V“