SMS atd

Voděodolný komunikátor s HD displejem, který stihl rok 2012 jen těsně

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
007

SMS atd

Příspěvek od 007 » 30 lis 2014 16:03

Ahoj vespolek. S véčkem spokojenost a pod vodou zatím šlape..ideální s rodinou do bazénu, na tobogán...samozřejmě baterka je slabší, řeším to power bankou. Dotazy: Jen při psaní SMS mi to označí že píšu 2 SMS už po asi 80 znacích??Dále nemohu přijít nato, jak do SMS vložit smajlíka? A poslední dotaz, zda-li se dá změnit to, že na úvodní obrazovce při otevření je přehrávač a foťák?Vytvořil jsem místní skupiny,ale nemohu k nim hromadně přiřadit vyzváněcí tón?Díky moc zkušenějším za rady mám Android 4.1.2 :friends:

zamecnik-ml

Re: SMS atd

Příspěvek od zamecnik-ml » 30 lis 2014 19:08

Ahoj, to je dost zvláštní, nepíšeš náhodou s diakritikou? Smajlíky najdeš v levém dolním rohu, hned vedle tlačítka "režim čísla". Na úvodní straně je foťák nejspíš napevno, ale když přejedeš prstem vpravo vpravo, tak to nabízí +, tam si potom můžeš dát nějaké další aplikace. Jak fungují ty skupiny nevím, nezkoušel jsem

Autor tohoto vlákna
007

Příspěvek od 007 » 01 pro 2014 18:44

Díky moc...SMS už fungují jak mají a smajlíci taky..ostatní nějak pořeším :friends:

Autor tohoto vlákna
007

Příspěvek od 007 » 24 led 2015 16:53

Tak zdar..po 5 měsících zkusím něco napsat, třeba se shodneme...rozměr ideální, displej OK, fotky ujdou, ale závislé na osvětlení, video solidní jen poměrně dlouho zaostřuje, stejně jako foťák. Co je tragédie je baterie....to nejsem žádnej surfař, hráč, facebůkař..mám teda zapnutý data a doma wi-fi, nicméně používám režim stamina a nějakej DU batery...stejně tak maximálně 2 dny, opravdu max...s takhle našlapaným foťákem daj takovouhle baterii...syn má LG 90, tam baterie naprosto luxus....jinak pod vodou videa v pohodě vyzkoušeno několikrát...to byl důvod koupě kvůli dětem jsou to vodníci..takže celkově spokojenost,ale tu baterii jim neodpustím :evil:
Odpovědět

Zpět na „XPERIA V“